Ліс Debarker

Деревина debarker (деревини пілінг машини) використовується для пілінг кора журнали, в основному використовується в Деревна маса і деревній основі панелі та паперові млини завод, який буде використовувати деревини журналу як сировину. З невеликих інвестицій, низький споживання енергії, менше місця зайняті, низький будівельних витрат, висока продуктивність і...

Відомості про продукт


Ліс debarker(машина деревини пілінг) використовується для peelingbark колод, в основному використовується в Деревна маса і паперові млини і деревних панелі plantwhich буде використовувати деревини журналу як сировину. З невеликих інвестицій низький споживання енергії, менш spaceoccupied, низькі витрати на будівництво, Highcapacity та інших характеристик. Підходить для підключення середніх і великих розмірівРубальна деревини, а також дозування ефект.Зуб roll деревини debarkerє обладнання, що пілінг епідермального колод, розділена на один кінець розряду і стороні розряду, його герої – високий пілінг ефективності важкі навантаження, висока швидкість, стійкість до спрацьовування, високою корозійною стійкістю. Це можуть бути виготовлені як потреби клієнта.
Структура принцип:

Журнали з верхньої sidenear диск йти в деревини debarker машина, з приводного двигуна і диск компонентів, пілінг машина з зубами будуть чергуватися певному напрямку, направить кірки, Кора, при обертанні пілінг ролика збере до woodlogsmove, так що стек журнали прокатки вгору і вниз, дотик, натискання, rubbingeach інші між журнали. Thebarks буде peeleddown, і через валик і плити зуба випадає на стрічці конвеєра.
Особливості структури:
1. Якщо відкритого зберігання може збільшуватися, canfeed з одного боку і розряду, з іншого боку, уникнути існуючих ролика пілінг машина годування/розвантаження без електрики переконайтеся, що високою ефективністю.
2. термін до theteeth сегментів вплив на дерев'яні не тільки зробити деревини журналу зробити кругові рухи і обертається навколо своєї власної. Так що пілінг ефективність буде дуже високий, особливо для холодної, сухий і наполегливо темношкірі видів деревини журналу буде має хороший peel чистий.
3. широко адаптивність, machinecan handledifferent виду, діаметр, довжини і форми деревини журналу. Завдяки деревини журналі нерегулярні побиття роторних movementduring, пілінг так навіть вигнутий перерви частини на деревини журнали можуть touchedwith зубів дуже добре. Таким чином, згинаючи деревини журналу може бути очищені дуже добре, ніж інші машини...
4. машина є стаціонарним, споживання енергії буде дуже мала, відмов буде дуже низькою. Та обслуговування навантаження, а також невеликі. Вібрацій і шуму буде bemuch нижче, ніж барабан Машина лущення, деревини debarker може працювати безпосередньо, навіть без база установка, easyoperation.

Технічні параметр:

Модель

BBP260/11

BBP270/15

Rotorandamp;#160;Dimension(mm)

630*11385

680

Ротор Speed(rpm)

78

40-80

Capacity(M3/Hour)

12-20

20-35

Power(kW)

45

75

Weight(kg)Технічні параметр:

Модель

6

9

12

Capacity(Ton/Hour)

7-15

15-25

25-30

Power(kW)

7.5*2

7.5*2

7.5*2

Length(mm)

6300

9000

12600

Width(mm)

1310

1500

1550

Height(mm)

1550

1700

1650

Weight(Ton)

4

5

6

Розслідування