Вібраційні осушувач рідини ліжко

Короткий вступ: вібраційні осушувач рідини ліжко може висушити, прохолодно і вологи додати порошку і гранули для хімічного машинобудування, легка промисловість, медицина, харчування, пластикові, зерно, олія, шлак, солі, виготовлення і цукор промисловості і т. д. Принципи роботи: Захоплюючі сили з вібраційні двигуна призводить до...

Відомості про продукт

Короткий вступ:

Вібраційні осушувач рідини ліжкоможна сухий, прохолодно і вологи додати порошку і гранули для хімічного машинобудування, легка промисловість, медицина, харчування, пластикові, зерно, олія, шлак, солі, виготовлення і цукор промисловості і т. д.


Принципи роботи:

Захоплюючі сили з вібраційні двигун результатів в машині вібрації. Навіть матеріали стрибок вперед в певному напрямку захоплюючі силою. В той же час гарячого повітря від нижнього fluidizes матеріалів. Повні відомості про контакт між матеріалу і гарячого повітря досягає ідеальним сушки. Потім сушені матеріалів і вологих повітря виходити на вулицю окремо поки порошок вторинного циклону.


Характеристики

1. вібрації двигуна забезпечує стійкий вібрації джерело. Він може вестися легко з низьким рівнем шуму, довга.

2. висока теплової ефективності: у порівнянні з нормальним сушарки, цей вібраційні рідини ліжко сухіше заощаджує більше енергії понад 30%. Рівномірним температурним розподілу на ліжко робить рівномірного fluidization без ряд перегріву або мертвим Коннер.

3. регульована продуктивність і широко застосовується сфери: матеріалу товщиною, переміщення, швидкість і всю вібрацію може бути більш стабільною і нескінченно змінної контроль може проводитися.

4. мало пошкодження матеріал поверхні і підходить для сушіння крихких матеріалів. Ефективність роботи не вплине на нерегулярні гранули.

5. завершення будівництва закритих робить очищення робочого середовища, яка дозволяє ефективно уникнути перехресного зараження між матеріалів і повітря.

6. для масового виробництва вологих матеріалів series-wound метод може застосовуватися для задоволення потреб клієнтів. (Типовий матеріалу, як polyacrylamide і т. д.)


Розслідування