Елеватори сої на продаж

Купити довго пшениці термін зберігання елеваторів постачальника, з хорошою ціною, висока міцність соєвої Силоси для продажу 1 сталі бункера проекту використовується як зберігання кукурудзи, кукурудза та ін, для передачі сировини годувати заводу. 2 плоским дном зберігання силосів з діаметром коливається від 5,5 м 27,5 м і зберігання одного елеватора потужністю може бути до 10 000 тонн. 3 цілому постачання...

Відомості про продукт

Висока міцність використовується соєвої Силоси для продажу

1 Проект соєвої сталевих силосіввикористовується як зберігання кукурудзи, кукурудза та ін, для передачі сировини годувати заводу.

2 плоским дном зберігання силосів з діаметром коливається від 5,5 м 27,5 м і зберігання одного елеватора потужністю може бути до 10 000 тонн.

3 постачати всю конвеєр, Ліфт, фен, пилу, прибирання system.etc.

4 ви можете розповісти нам, обладнання, вам може знадобитися, і ми можемо запропонувати вам кращі цитати з високою якістю продукції.


Особливості впровадження використовуванихсоєваСилоси для продажу

  1. Силосу тіла: вFDSP елеваторстіни листи є гофровані яка виготовлена з високоякісних оцинковки Ради; листи болтами разом здоровий або високий зміцнити болтів. Товщина стіни елеваторів призначена відповідно до зміцнення теорія, яка дозволяє цілому стіну можна дозволити навіть набряк напруженість. Маркер обладнання дають змогу більш зручний для обслуговування та розвантаження, наприклад елеваторів дверей, внутрішні і зовнішні сходи та захист чистий.

  2. Радіальні промінь елеваторів даху система підтримки: покрівля з оцинковки рада, що 0,8 мм, товщиною, і Болти з оцинковки померти. Є спеціальне обладнання на даху елеваторів як природні отвори, люк, покрівельні Драбини та безпечного клітки і так далі.

  3. Основними частинами елеваторів Бін і покрівля виготовляються з оцинковки ради або запасні частини, які можуть зробити елеваторів стати ще більш стійким і міцним з тривалий термін служби, яка добре розуміти автоматичної роботи.
Переваги:

  1. Нижча ціна. Та і його термін служби до 30 років.

  2. Легко і швидко встановити з будівництва період, складання елеваторів, заощаджуючи час вартість.

  3. Стандартизації. Асамблея елеваторів оснащений відповідні аксесуари, наприклад конвеєр, вентиляції та моніторингу пристроїв т. д. для забезпечення підтримки відпрацьованого #39; s гладкою, експлуатації і супроводження простіше для його standarddization.Упаковка andamp; Судноплавство


Розслідування