Одним гвинтом для розвантаження

Сингл гвинт екструдери використовується як розплаву годували розряду екструдери вирішити численні виконання завдань, пов'язаних з включення основні добавки для LDPE й сополімери з вхідного потоку гранулювання. Застосовуються в особливо часто насоси, які нарощувати тиску, необхідного для гранулювання. В порівнянні з одного...

Відомості про продукт

Сингл гвинт екструдери використовується як розплаву годували розряду екструдери вирішити численні виконання завдань, пов'язаних з включення основні добавки для LDPE й сополімери з вхідного потоку гранулювання. Застосовуються в особливо часто насоси, які нарощувати тиску, необхідного для гранулювання. У порівнянні з іншими машинами, тут вони пропонують з найважливіших переваг і значну конкурентну перевагу за допомогою насос високого виходу на порівняно низьким енергоспоживанням втрати від танення тепло використовується.


FDSP розряду екструдери характеризуються їх

1. простий та надійний дизайн

2. низький потреби в обслуговуванні

3. високий крутний момент

4. безкоштовні структурування процедура частини

5. польоту глибина, легкість пересування і нахил.

Добавки для стабілізації може бути однорідно включена за допомогою розряду екструдера і стороні arm екструдера. Це також можливо, щоб компенсувати небажаних розплаву потепління за допомогою ефективної барель охолодження.
Розслідування