Головна > Сервіс та підтримка

ОБСЛУГОВУВАННЯ І ПІДТРИМКА

Задоволеність клієнтів є пріоритетним для FDSP

Наша прихильність до вас

Як клієнт FDSP, ви можете очікувати від нас таких стандартів:

● Ви отримаєте доброзичливе та швидке обслуговування, і Вас не сприймуть як належне.

● Вам запропонують конкурентоспроможну ціну та гарантовану роботу.

● Ви завжди будете мати прямий доступ до людини, яка керує вашим проектом.

● Ми пишаємося своєю здатністю бути гнучкими до потреб наших клієнтів.

● Ми повернемо ваші телефонні дзвінки або відповімо на ваші електронні листи якнайшвидше, але завжди протягом двадцяти чотирьох робочих годин.

● Ми доставлятимемо в погоджений час кожен раз.

● Там, де потрібно, ми завжди робимо заміри сайту перед виготовленням.

● Ми будемо досліджувати будь-які проблеми, які у вас можуть виникнути, і виправити будь-які проблеми, пов’язані з нашою роботою, які можна віднести до нас, протягом 5 робочих днів (або ми повідомимо вас заздалегідь про нашу нездатність зробити це через причини, які знаходяться повністю поза нашого контролю.)

● Ми розуміємо, що ви є єдиним суддею нашої роботи. З цієї та інших причин ваш відгук має вирішальне значення для наших постійних стосунків з вами. Ми з нетерпінням чекаємо отримання ваших ідей, коментарів та пропозицій.

Як ви можете нам допомогти

● Повідомте нас негайно про будь-які проблеми, які можуть виникнути.

● Надайте всі відповідні деталі та технічні характеристики, щоб ми могли підготувати пропозицію або виготовити вашу роботу.

● Сплачуйте наш рахунок негайно відповідно до умов, узгоджених з вами та зазначених у рахунку-фактурі.

● Порадьтеся якомога швидше, якщо ваша робота достроково або поза графіком.

● Подумайте про те, щоб направити нас на принаймні один інший бізнес, на який, на вашу думку, виграєте асоціації з нашою компанією.


Сервісна мережаПісляпродажне обслуговування

До і під час продажу ми поважаємо і слухаємо потреби наших клієнтів, роблячи наше рішення максимально задоволеним. Після продажу наша служба обслуговування швидко відповість вам після отримання Вашого запиту на обслуговування.Технічна підтримка

FDSP пропонує широкий спектр машинобудівного та інженерного обслуговування в галузі харчування тварин, енергії біомаси, зберігання силосу та добрив. Для кожного нашого бізнесу ми вважаємо підтримку клієнтів, задоволення та відгуки важливим елементом наших загальних маркетингових зусиль. Перейдіть за відповідними посиланнями нижче, щоб отримати підтримку, контактну інформацію, завантаження та іншу інформацію, яка вам може знадобитися.

Кормові машини

Біомаса машини

Обладнання для зберігання силосу

Машини для добрив