Тирса сушарка, з одним циліндром

Тирса сушарка з одноциліндровий головного робочого принцип ін'єкції труб і обертання циліндра повинен працювати разом, коли тирси в осушувачі. Кипучий і киплячим матеріали повністю зв'язатися з гарячої вітер і потім сушіння закінчена. Пневматичний тирси сушильна машина: мокра порошок і...

Відомості про продукт

Тирса сушарка, з одним циліндромосновний принцип

Ін'єкції труб і обертання циліндра повинен працювати разом, коли тирси в осушувачі. Кипучий і киплячим матеріали повністю зв'язатися з гарячої вітер і потім сушіння закінчена.

Пневматичний тирси сушильній машини:Мокрий порошок і Пелле тирси безперервно направляються сушіння трубки, гвинтовий конвеєр. Під час висока швидкість передачі і дисперсії гарячі димові вода буде випаровується і потім порошок і Пелле сухих продуктів будуть досягнуті.

Компоненти:повітря нагрівач, подачі, пневматична пошта сушіння, циклон роздільник і важко возні вентилятор і т. д.

Клієнти можуть вибрати підходящий тирси сушарка відповідно до виходу.


Застосовне область:

Стиснуті заправляти, Деревне вугілля техніки, тирси Гранули паливні, стиснений тирси, сільського господарства і землеробства інженерії тощо та сушіння сільськогосподарської матеріалів з целюлози, як кукурудза соломи, соєвої соломи, бавовна соломи, пшениці соломи, сорго соломи, тирси, деревна стружка, листя Гінкго, листя шовковиці і т. д.Ротарі dryerstructure

Сушарка машина формується Ротарі тіла, піднімаючи леза, водіння пристроєм, підтримуючи пристрою та ущільнювальні кільця.
Характеристики:

1. висока сушіння сили: достатньо теплообміну з гарячим повітрям може бути досягнуто, коли матеріали послизнувся в підйомних пристроїв осушувач.

2. короткий термін сушіння.

3. тирси сушарка має простий конструкції з менш професію, яка може бути легко експлуатуються і підтримується.

4. Велика пасажиропотік і високим теплові ефективності.


Розслідування