FDSP гранулах млин ролика оболонки

Продукт введення ролика оболонки, широко відомий як ролика, є одним з основних частин гранулятора. Може використовуватися для обробки різних біопалива гранули, корми для тварин та інші гранули. Матеріал: Сплав сталі, сталі весни і несучих сталі. Спеціальну термічну обробку забезпечує краще опір зносу,...

Відомості про продукт

Введення продукту

Роликові оболонки, широко відомий якроликові, є одним з основних частин гранулятора. Може використовуватися для обробки різних біопалива гранули, корми для тварин та інші гранули. Матеріал: Сплав сталі, сталі весни і несучих сталі. Спеціальну термічну обробку забезпечує краще опір зносу і гранулювання продуктивності.

Тепер у нас є ролика снарядів різної форми, такі як:

закриті жолобчасті ролика оболонки, стільникового ролика оболонки, барабан лункове groove ролика, відкритий коліїстій ролика оболонки відхиляючої жолобчасті ролика оболонки і т. д.


Коліїстій ролика оболонки

Коліїстій ролика оболонки: хороший матеріал прийом продуктивності і широко застосовується кормів рослин.

Включає в себе тонкі гофровані і сильно гофровані

Зазвичай, для невеликий отвір кільця померти, тонкі гофрованого ролика оболонки застосовуються, поки сильний гофрованого ролика оболонки застосовується великий отвір кільця померти.

Коліїстій ролика оболонки може бути розділена на відкритих і закритою, закриті ролика оболонки добре для матеріал розряду від побічних дірки і збільшення екструзії силу з обох сторін.


Стільникового ролика оболонки

Стільникового ролика оболонкив основному застосовується pelletize птиці канали. Перевага полягає в тому що це рівномірного носіння, але має поганий матеріал споживання продуктивності. Великий фрикційного сил робить легко полірування.

FDSP можемо виготовити ролика снарядів різного розміру і відповідно до вимог або малюнки або зразки вигляд.


Відкритий коліїстій типу Коліїстій закритого типу Ялинка жолобчасті типу
Відхиляючої коліїстій типу Барабан лункове groove типу

Стільникові типу

Відкритий коліїстій барабан роликові Ясенний (альвеолярний) тип АРК

Ясенний складений тип сотиНавіщо потрібен andamp; Чому обирають нас?

Обслуговування є необхідним для кожної машини після роботи за період часу.Гранул млин ролика оболонкиЦе один з первинних робочих компонентів для гранулятора, використовуються для обробки різних видів палива гранул біомаси, годувати гранул, деревних гранул і так далі. Ми є професійним виробником спеціалізується на ролика снарядів та інші гранул млин запасні частини, як кільце померти, Підшипники, вали тощо з близько 20-річним досвідом.

Роликові черепашки насолоджуватися гумової опір і корозійною стійкістю, які роблять дійсно ролика снарядів отримати довгий строк служби. Рулон раковини та інших гранул машина запасних частин можуть бути використанні в комбікорму промисловості для виробництва кормів для тварин або паливної промисловості обладнання для гранулювання виробляти Дерев'яні пеллети. Ми за допомогою хорошої якості несуча сталева, легкосплавні сталі або вуглецевої сталі зробити ролика оболонки. Роликові оболонка працює районів коливається від 60 мм 300 мм, діаметр гранул рол/shell: від 110 мм до 450 мм, твердість досягає на HRC58-62.

FDSP кільце штампи і роликові снарядівдобре продаються по всьому світу, ми можемо також зробити всі види гранул млин ролика снарядів згідно з customersand #39; малювання. У нас є будь-якій частині, ви повинні тримати ваше обладнання працює гладко.


Розслідування