Елеваторів для борошна млин зберігання сировини пшениця і кукурудза

Зберігання зерна широко використовуються в птахофабрика рису млин, млин, млин соєвої олії, пивний завод і так далі для зберігання Зернові вантажі насипом (наприклад, навалом пшениці, кукурудзи, рису, Педді, сорго, соя. д.), корми для тварин, насіння зернових, пластикові гранул, дерев'яні гранул і т. д. FDSP виробництво зернових елеваторів для зберігання зерна з потужністю 5010000tons, які зроблені з hotdip оцинкованої сталеві листи і може бути використаний 20 ~ 50 років. FDSP зерна виробників елеваторів для зберігання зерна пройшли сертифікацію CE & ISO

Відомості про продукт

Короткий вступ сталевих силосів

Зберігання зерна широко використовуються в птахофабрика рису млин, млин, млин соєвої олії, пивний завод і так далі для зберігання Зернові вантажі насипом (наприклад, навалом пшениці, кукурудзи, рису, Педді, сорго, соя. д.), корми для тварин, насіння зернових, пластикові гранул, дерев'яні гранул і т. д.

FDSP виробництво зернових елеваторів для зберігання зерна з потужністю 5010000tons, які зроблені з hotdip оцинкованої сталеві листи і може бути використаний 20 ~ 50 років. FDSP зерна Бункери виробників для зберігання зерна пройшли CEandamp; сертифікації ISO.


Особливості сталеві зерна Ціна елеваторів для зберігання зерна

  1. Сталевий лист використовувати високу якість оцинкованого листа, всі частини є стандартних деталей, суворо дотримуватися відповідних національних стандартів зернових елеваторів дизайн, виготовлення та монтаж.

  2. Простота установки, низький рівень інвестицій

  3. кукурудзяний силос висоти, діаметр це може бути у широкий спектр вибору, два елеваторів, простір дві позиції може бути менше 80 см менше землі окупації, ну адаптований, максимально місток вгору до 15000tons/елеваторів,

  4. У нормальної якщо зерна в склад температура піднімається o критичної точки через вище води вмісту, температура і системи моніторингу буде звучати і світло сигналізації вчасно і сказати вам там небезпеки в деяких частинах зерна і повинна бути вентиляції та охолодження

  5. Діаметр силос зерна від 2,7 32 м. Монтаж сталевих силосів, широко використовується в зернові та Олійні, хімічної, пивоваріння, медицини, продовольчої, цементу, вугілля та інших галузях промисловості. Якщо ви хочете дізнатися більше про нашу компанію, ви можете зв'язатися з нами.


Компанія подання

FDSP має близько 20 річний досвід вмикаємо комплексна розвитку та utilizationin сільського господарства. Він займає площу 15000 кв. м., покриття загальною площею 15000 квадратних метрів, з більш ніж 200 штаби, розташована в місті liyang, провінція Цзянсу Китаю, красиві і стародавнього міста.


Розслідування