Відсапуючись порожнини екструдер

Відсапуючись порожнину екструдера характеристики: відсапуючись порожнину екструдера зазвичай є Асамблеї для легко змінюється та запасних частин. Для того, щоб збільшити сила тертя ножиць матеріалами і тримати менший розрив з гвинтом, відсапуючись порожнини циліндричної форми. Внутрішні стіни можуть бути...

Відомості про продукт

Відсапуючись порожнини екструдерХарактеристики:

Відсапуючись порожнини екструдеряк правило, це Асамблеї для легко змінюється та запасних частин. Для того, щоб збільшити сила тертя ножиць матеріалами і тримати менший розрив з гвинтом, відсапуючись порожнини циліндричної форми. Внутрішні стіни можна розділити на прямі канали і helix паз.

Вул.aight groove відсапуючись порожнини, середній екструзії машина палати, розташований у вирізати і розмішати.Helix groove відсапуючись порожнини, розташована в кормів вході, робить для push матеріалів.

У розділі недалеко від шаблону також розроблений з helix groove таким чином, щоб тримати рівномірний тиск і вихідний матеріал. Відсапуючись порожнини також приймаються куртки для пар або холодної води, переживає. За зручне управління датчик і температура вимірювач тиску встановлюється в відсапуючись порожнини.


Розслідування