Головна > Новини > Зміст

Добрі новини | FDSP пройшов сертифікацію системи управління інтелектуальною власністю

Jul 25, 2019

知识产权

Інновації сприяють розвитку та супроводу прав інтелектуальної власності. 3 червня 2019 року FDSP пройшов "Сертифікацію системи управління інтелектуальною власністю", видану China Standard (Beijing) Certification Co., Ltd. Сертифікат №: 18119IP3102ROM, сфера сертифікації: управління інтелектуальною власністю, пов'язане з дослідженнями та розробками, виробництвом , продаж і закупівля кормових машин, машин для добрив, машин для виробництва біомаси та зберігання.

Сертифікація системи управління інтелектуальною власністю є поточною сертифікацією кваліфікації системи управління інтелектуальною власністю високого рівня в Китаї, і це також честь підприємств з високим вмістом золота. Прийняття сертифікації системи управління інтелектуальною власністю - це високе визнання сили досліджень та розробок FDSP, незалежної інноваційної спроможності та системи технічного управління. Це означає, що FDSP вийшов на провідний внутрішній рівень у створенні, застосуванні, управлінні та захисту інтелектуальної власності. Завдяки сертифікації системи управління інтелектуальною власністю вона може ефективно запобігати та контролювати ризики інтелектуальної власності, допомагати підвищити обізнаність працівників щодо інтелектуальної власності, мобілізувати ентузіазм винахідництва та створення та сприяти компанії розробляти та виробляти нові продукти та технології за допомогою висока додана вартість та незалежні права інтелектуальної власності. Для підвищення вартості нематеріальних активів підприємств, і в той же час, це позитивно сприяло основній конкурентоспроможності, всебічній силі та володінню ринку FDSP.

Будучи національним високотехнологічним підприємством, що об'єднує науково-дослідні, виробничі та збутові, малі та середні наукові та технологічні підприємства провінції Цзянсу та приватні технологічні підприємства провінції Цзянсу, FDSP завжди застосовував норми управління інтелектуальною власністю як важливий зміст роботи. Компанія займається бізнесом з 2018 року. Офіційний запуск роботи з дотримання прав інтелектуальної власності протягом місяця завдяки активному співробітництву всіх підрозділів компанії та повній підготовці на ранній стадії не тільки продовжував удосконалювати наукові дослідження та розробки, виробництво, продаж, закупівля тощо кормових машин, машин для внесення добрив, машин для виробництва біомаси, обладнання для зберігання тощо. Що стосується норм управління інтелектуальною власністю та побудови робочого процесу, також створена програмна, інституціоналізована, стандартизована та систематизована система управління інтелектуальною власністю. створені та експлуатуються.

В майбутньому FDSP скористається цією можливістю продовжувати основу прагматичного управління інтелектуальною власністю, постійно підвищувати рівень незалежних досліджень та розробок, просувати інтелектуальну власність результатів наукових досліджень, подальше підвищення рівня управління інтелектуальною власністю нашої компанії та реалізувати наукове управління та стратегічне застосування прав інтелектуальної власності. Крім того, це ефективно стимулює інноваційну життєздатність компанії та підвищує конкурентоспроможність ринку.

Сила розвиває бренд, а інновації ведуть у майбутнє. Компанія зобов’язалася забезпечити клієнтів безпечними, стабільними, якісними та ефективними кормами, машинами для виробництва біомаси, машинами для добрив, обладнанням для зберігання та повним набором проектів, акції FDSP з нетерпінням чекають співпраці з вами.