Головна > Новини > Зміст

FDSP знову виступає на Новозеландській міжнародній виставці сільського господарства та тваринництва для поглиблення міжнародного співробітництва

Jun 20, 2019

Після російської виставки FDSP знову з'являється на 50-й міжнародній виставці сільського господарства та тваринництва Нової Зеландії з 12 по 15 червня. Виставка залучила понад 1000 суміжних підприємств з країни та за кордоном для участі у виставці. Всі відомі світові сільськогосподарські та тваринницькі підприємства разом змагалися за світ, який привертав підприємства верхнього та нижнього течії та професійних відвідувачів для надання першокласних технічних рішень та демонстрації передових продуктів.

Пан Чень Чжилянг, голова компанії Jiangsu Liangyou Zhengda Co., Ltd., привів керівника проекту відділу міжнародного бізнесу, головного інженера Науково-дослідного центру та представника Нової Зеландії на виставковому майданчику.

Під час чотириденної виставки FDSP в основному приймали замовників з Нової Зеландії, Австралії, Росії та ін. Завдяки наданню консалтингу та послуг з технологій та продажів продукції, клієнти виявляли сильну зацікавленість та наміри до ряду продуктів та інженерних проектів галузі FDSP. Цього разу замовник спеціально проконсультував обладнання для гранулювання та аксесуари для кормів великої рогатої худоби та овець, кукурудзи та інших зернових силосів. Серед них було багато консультацій щодо обладнання та проектів з біомаси. Ми обговорили, як поводитися з гілками лісових відходів, дробленням соломи, технікою гранулювання соломи, гранулюванням хмелю та іншими процесами проекту. Клієнт сподівається отримати схему та пропозицію якнайшвидше.

Тільки коли ми пізнаємо себе та своїх ворогів, ми зможемо досягти успіху в сотнях битв. Завдяки інформаційному спілкуванню з однолітками та технічному спілкуванню з клієнтами наша мета розвитку стає більш конкретною, наше мислення чіткішим, а наш темп - більш визначеним. Ця виставка не тільки посилила поінформованість про бренд та вплив FDSP, але й надалі повідомила про характеристики продукції передових підприємств тієї ж галузі, щоб краще покращити структуру нашої продукції, відіграючи власні переваги. Ми багато врожаю.

Попереду ще довгий шлях у майбутньому, але наша рішучість не зміниться. Ми віримо, що міжнародна дорога FDSP буде ширшою та далі.