Головна > Новини > Зміст

Очікуйте глобальний ринок, створіть міжнародний бренд - Єгипетська потужність 50 т / год для виробництва кормів для худоби та птиці

Aug 27, 2019

З 20 по 21 серпня 2019 року експортний відвантажувальний проект по виробництву кормів для домашньої птиці єгипетською потужністю 50 т / год, здійснений FDSP, успішно завершився. Загальна поїздка склала 18 транспортних засобів (16 40-футових високих кабінетів, 2 40-рамкові коробки), які тривали 2 дні. Доставка товару завершилася вчасно, і наш персонал технічної служби продовжить " супроводжувати " проект.

Виробнича лінія від закупівлі, обробки, виготовлення обладнання, до остаточного завантаження та доставки, FDSP завжди дотримується "ремісничого духу". Команда постійно працює разом, контролює якість всього процесу і постійно підвищує ефективність забезпечуючи якість продукції, щоб клієнти скористалися можливістю створити більшу, ніж очікувану, вартість.

Ця виробнича лінія - це персональне та індивідуальне рішення, пристосоване до реального становища замовника. Обладнання, таке як дробарка, змішувач, гранулятор, охолоджувач, дробарка, ротаційний екран та ін., Є новим продуктом, оновленим компанією. Нова структура налаштована відповідно до вимог замовника. Виробництво обладнання цієї лінії виробництва, безумовно, принесе більші економічні вигоди покупцям!

На додаток до повної виробничої лінії Єгипту, FDSP нещодавно завершив експортні замовлення Росії, Нової Зеландії, Румунії, Індонезії, Єгипту та інших зовнішньоторговельних замовлень. Під час цього періоду клієнти з Бангладеш, Росії, Південної Кореї, Сербії, Узбекистану, Афганістану та інших країн відвідав компанію FDSP і підписав договір на виробництво лінійної системи з порошком 4-6 т / л, контактний режим дроблення шаблону на біомасі 10-15 м3 / год, договір на лінію з виробництва грануляції 6 т / ч, договір на лінію з виробництва осаду 3т / год для грануляції тирси та ексклюзивний договір про агентство.

FDSP зобов’язається досягти мети " добрий друг товариша, міжнародна якість " , створити основну конкурентоспроможність компанії з відмінною якістю та чудовою технологією та випустити продукцію до міжнародної стадії. Машини для підживлення, обладнання для виробництва біомаси, обладнання для добрив, складування машинобудування та системи систем FDSP, безумовно, будуть віддані перевагу клієнтам у всьому світі!