Сітка ремінь сушарка

Короткий вступ: сталі сітка сушарка застосовують як транспортної стрічки, яка найкращим чином відповідає регулярно або неправильної матеріали (наприклад, вугілля, руди, утворюючи блок, продовольства і овочів і т. д.). Сітка ремінь сушарка може використовуватися з іншими пристроями або поодинці. Пристрій широко використовується для металургії, корпус, кераміці,...

Відомості про продукт

Короткий вступ:

Сталева сітка сушарказастосовують як транспортної стрічки, яка найкращим чином відповідає регулярно або неправильної матеріали (наприклад, вугілля, руди, утворюючи блок, продовольства і овочів і т. д.). Сітка ремінь сушарка може використовуватися з іншими пристроями або поодинці. Пристрій широко використовується для металургії, будівництва, Кераміка, добрива та ТВК Промислова хімія Це також ідеальне пристрій для сушіння харчових і овочів.


Принципи:

Сітка пояс сушарка є свого роду періодичної дії і безперервного виробництва сушарка, з електропідігріванням, підлога з підігрівом, гарячого повітря опалення опалення основний метод. Матеріали виправленнями ставляться на сталева сітка 12-60 отвори рівномірно. Сітки несе Шатт lecocked, передач, так що гарячого повітря проходить через матеріалів, хоча парова виходить від вологи, видалення отвір. Весь пристрій, зібране за кілька стандартних компонентів і для того, щоб заощадити місце, модульний тип застосовуються. Зазвичай, на сушарка має три шари з двома кімнатами або п'яти шарів з двох кімнат, а довжина-6-40 м, хоча ефективна ширина-0,6-3,0 м.


Застосовне область:

Хімічного машинобудування, харчової, медичної, будівлі, електрика галузей тощо особливо для шматок, Газа і Пелле форми матеріали з гарним повітропроникність. Для вставлення матеріалів осад у вигляді вони можна сушити після того, як формується гранулятора або гурт екструдера.


Переваги

1. низький рівень інвестицій, швидкого висихання швидкість і випаровування високої інтенсивності

2. висока ефективність, Велика ємність і відмінна якість

3. стандартизовані виробництва і можуть бути сконструйовані фактична кількість місць

4. для досягнення кращих сушіння сума повітря, температури, нагрівання матеріал перебування час і швидкість подачі може контролюватися.

5. designable пристрій конфігурації і сітка пояс прання і матеріалу, що системи охолодження можуть бути застосовані.

6. більшість повітря може бути перероблена, який економить енергію.

7. неповторний повітряний розподільний пристрій робить рівномірний розподіл повітря і забезпечує гарної якості.

8. парова, тепло провідна нафти або газу підігрівача палива можуть бути застосовані.


Розслідування