Інтелектуальні повну автоматизацію система контролю за гранулятора

Відповідно до робочого стану гранулятора, годування кількість повністю автоматичний гранул млин і парова кількість додано до кондиціонер, цей контрольний система забезпечує гранул роботу млина в кращому стані весь час. Працюючи ефективності, вихід буде суттєво покращено, при цьому енергоспоживання...

Відомості про продукт

Відповідно до робочого стану гранулятора, годування кількість повністю автоматичний гранул млин і парова кількість додано до кондиціонер, цей контрольний система забезпечує гранул роботу млина в кращому стані весь час. Працюючи ефективності, вихід буде суттєво покращено, у той час як споживання електроенергії буде зменшено. Історія умови діяльності гранулятора можна перевірити таким чином, щоб нагадати обслуговування клієнтів.

Особливості:

1. підвищення ефективності: гранули виробничих потужностей може бути покращено на 5% ~ 26%.

2. збереження електроенергії: для виготовлення кожні 1 тон гранули, 0.8~1.5KW/H можуть бути збережені.

3. безпечне обслуговування: історія умови діяльності гранулятора можна перевірити таким чином, щоб нагадати обслуговування клієнтів.

4. всі дані відображаються в зображення, текст на 10,4 дюймовий сенсорний екран.

5. обладнаний з систему управління комп'ютером забезпечує точний контроль, а також повний запис кожного експлуатаційні дані системи контролю.

6. пневматичні клапан і клапан стоп ефективно контролювати кількість пар, це точне місцезнаходження, оперативне перемикач і вимикається і міцний.

7. Ця система автоматично контролює подача матеріалу та додає парова стабілізувати поточних і матеріал температури.

8 три способи роботи: Автоматична, ручні і вимикати. Для автоматичного керування, система є повністю Автоматична від початку до кінця, без будь-яких ручного втручання. Для ручне управління годування і парова може регулюватися за повороту потенціометрів ручки, який є зручним і швидким. Для вимкнення операції, пари і годування може зупинити швидко. Ручне керування знаходиться на початок, а автоматичний контроль за стабільно працює.

9. струм проходить автоматично уникнути блокування. Годування та парові додавання автоматично припинити, якщо немає не матеріалу. Для зручності можна зберігати кілька формул. Склад Віброустановка є автоматично регульованим уникнути матеріал зв'язок.

Широко застосовується Пелле прийняття системи, харчування, харчування, хімічної, медицини галузей промисловості тощо допоміжні послуги можуть бути розроблені відповідно до різних галузей промисловості.


Розслідування