Головна > Проектні рішення > Зміст

Подвійна лінія SZLH420 10-12tph звичайний акваподавальний завод

Oct 22, 2018

QQ截图20181022145533

Звичайні аква-корми відносяться до звичайних видів риб (наприклад, чотирьох основних китайських карпів), які потребують потопаючих кормів для гранул.

Звичайні продукти для водних кормів - це, в основному, протеїнова сировина, у тому числі зерно, коржі для шроту, рисові висівки, висівки, кров'яне борошно, жир, антибіотики, вітаміни тощо.

Звичайний водний корм характеризується тонкою тонким подрібненням (розмір сітки дробарки 0,8-2,0 мм), високими вимогами до кондиціонування затвердіння (з використанням подвійних сорочкових кондиціонерів), дрібним діаметром частинок (діаметр частинок близько 2-4,0 мм). Проект SZLH420 спільного водного корму для риб був розроблений для виробництва 10-12т / год, використовуючи дві лінії дроблення, одну дозуючу змішувальну лінію, дві лінії гранулювання та дві пакувальні лінії. Загальна потужність обладнання складає: 770 кВт; площі виробництва близько 22x17.5x29m (висока), виділені з 1T бойлера. Дві лінії SZLH420 виробляє 10-12 т звичайних водних кормів для риб з компактним проектуванням, розумною структурою, що відповідає вимогам охорони навколишнього середовища, і може бути розроблений відповідно до вимоги клієнтів.

Процес одержання та очищення сировини, процес подрібнення, процес дозування та змішування, процес гранулювання, процес упаковки / упаковки навалом, допоміжний процес


Процес отримання та очищення сировини

Ефект очищення полягає в очищенні домішок у кормі, включаючи великі домішки, такі як мотузка, грудки, кукурудзяні качани та інші немагнітні домішки і нігті, такі як магнітні домішки, щоб забезпечити якість продукту і безпеку роботи наступних обладнання для обробки. Дві лінії SZLH420 звичайна секція очищення рибної сировини розділена на очищення гранульованої подачі та очищення порошком.

Обладнання для очищення: сито гранул SCY80, розроблене для виробництва 20-30т / год Порошкове сито SQLZ60X50X100, розроблене для отримання 10-15т / год.


процес подрібнення

Ефект дроблення полягає в збільшенні питомої площі поверхні корму, що є сприятливим для травлення тварин і всмоктування, поліпшення і підвищення продуктивності обробки матеріалів. Дві лінії SZLH420 10-12tph звичайний aqua інженерних риб використовує дві молоткові млини в процесі шліфування, і є чотири попередніх бункерів на вершині молоткового млина. Матеріал видаляється домішками за допомогою магнітного сепараційного пристрою перед входом в бункери для забезпечення безпечної роботи молоткового млина.Після видалення матеріалів переходять в дробильний бункер для дроблення. Після дроблення, матеріали транспортуються відповідно шнековим конвеєром у ківш елеватор і вводиться в дозирувальні бункери роторним розподільником. Крім гвинтового конвеєра, матеріал після дроблення також оснащений допоміжною системою відсмоктування повітря і системою пневматичного транспортування напів-повітря для забезпечення плавного розвантаження матеріалу під час мікро-дроблення.

Обладнання шліфувальне: молотковий млинSFSP668 * 1000,160KW, вихід 6-8tph (мікро шліфування кормів для риби)

 

процес дозування і змішування

Інгредієнти формулюються відповідно до різних потреб у харчуванні тварин і точно зважуються за допомогою конкретного пристрою. Змішування - це вид операції, в якому після виміру інгредієнтів всі види кормових матеріалів змішуються один з одним під дією зовнішніх сил. У цьому розділі використовуються дві дозуючі ваги та 18 дозувальних бункерів, серед яких невеликі матеріали додаються вручну і оснащені інспекційними вагами. Матеріал інгредієнтів змішується в змішувальну машину, і, нарешті, матеріал виводиться через скреперну машину і підйом.

Вагове обладнання: PCS20 / PCS10 дозуюча шкала, точність перемішування менше 3 ‰ .Гібридне обладнання: гібридний SHSJ4, 30KW, 2000kg / P, призначений для виробництва 16-20T / H. CV однорідності перемішування менше або дорівнює 5%.

 

Процес гранулювання

Мета гранулювання полягає в пресуванні в ступні грануляту, шляхом використання дрібнодисперсного, легкопильного, поганого смаку та важкого для відвантаження корму, а також з використанням процесу гранулювання тепла, вологи та стресу, для поліпшення смаку кормів, зменшення корму коефіцієнт конверсії, зменшення відходів кормів і зменшення забруднення навколишнього середовища. У цьому розділі для грануляції встановлені два двошарові кондиціонери з гранулятором SZLH420 і чотири бункера для попереднього гранулювання. Після гранулювання гранули відповідно поміщають у два охолоджувачі, після чого продукт піднімають у ротаційні сита для скринінгу. Готовий продукт вводять у пакувальні контейнери, решта повертають до грануляції.

Обладнання для гранулювання: SZLH420, 110KW, 5-6T / H в проектний час. Охолоджуюче обладнання: SKLB4, 1.1кВт, потужність 4м³, розрахована на виробництво 6-8 т / год.


процес упаковки / упаковки навалом

Корми для гранул або порошкові корми в бункерах готової продукції повинні бути упаковані електронними автоматичними машинами для розфасовки, а готові продукти, які не потрібно упаковувати, відправляються на вантажні автомобілі.

Подвійний рядок SZLH420 звичайний водяний рибний інженерний пакувальне обладнання: поясна шкала, діапазон упаковки 20-50кг / мішок, 6-8 мішків / хв.

допоміжний процес

Дві лінії SZLH420 10-12tph звичайної водної риби інженерні системи знепилювання. Для поліпшення навколишнього середовища працівників на мішковому місці є знепилююче обладнання. Систему додавання жиру, систему додавання води, додають, як правило, на мішалці, щоб поліпшити смакову привабливість корму.