Головна > Проектні рішення > Зміст

Введення процесу 20ТПХ потужністю птиці та кормів для тваринництва забезпечено подвійними лініями SZLH420

Oct 19, 2018

image


Визначення кормів для птиці та тваринництва :

Корм для домашніх птахів та тваринництва, як правило, відноситься до харчових продуктів для вирощування птиці та тваринництва, це звичайний корм у класифікації кормів.

Сировина :

Традиційна сировина для птиці та кормів для тваринництва включає кукурудзу, пшеницю, ячмінь, овес, сорго, сою, соєву муку, рибну муку, амінокислоти, змішане харчування, порошок сироватки, масло, м'ясо-кісткове борошно, зерно, кормові добавки тощо. більше 10 сортів кормової сировини.

Введення процесу :

Особливості корму для птиці та тваринництва є помірною тоністю подрібнення (діаметр отвору діаметром 2-4 мм) ments помірне лікування і кондиціонування вимоги (гранулятор приймає два шари кондиціонерів products products готової продукції з великим діаметром гранул et діаметр гранул близько 2,5-4 мм). Подвійний SZLH420 птиці & тваринництва процес харчування з потужністю 20tph, він приймає два шліфувальні секції, один дозування і змішування розділ, два гранулювання розділу і два секції упаковки. Загальна потужність обладнання складає близько 725 кВт. Площа будівництва виробничої площі складає близько 21 * 17,5 * 28 м, оснащена 2Т котлом. Вся лінія 20TPH подвійний SZLH420 птиці & корми худоби лінія компактна в дизайні, розумним в структурі, що відповідає вимогам охорони навколишнього середовища, і може бути налаштований розроблений відповідно до вимог клієнтів.

Діаграма процесу :

Розділ процесу :

Секція отримання та очищення сировини :

Функція очищення полягає в очищенні домішок в сировині, таких як великі домішки, включаючи мотузки, грудки, кукурудзяні качани та інші немагнітні домішки і магнітні домішки, такі як залізні цвяхи для забезпечення якості продукту і безпеки подальше технологічне обладнання. Секція отримання та очищення сировини подвійної лінії для птиці та тваринницької сировини 20TPH SZLH420 містить гранули, що подають і чистять, а також подачу і очищення порошків.

Обладнання для очищення: гранулятор сито SCY80 20 потужність 20-30T / H ; порошок сито SQLZ60X50X100, ємність 10-15T / H.

Шліфувальна секція

Ефект шліфувального ділянки полягає в збільшенні питомої поверхні корму, що сприятливо впливає на перетравлення і всмоктування для тварин, покращуючи продуктивність обробки матеріалів. Шліфувальна ділянка 20TPH подвійної лінії SZLH420 для птиці та тваринництва є двома молотковими млинами, а над молотковим млином є чотири бункера. Перед подачею сировини в бункер потрібно видалити домішки магнітним сепаратором, щоб забезпечити безпечну роботу молоткового млина.

Після видалення домішок матеріал надходить в шліфувальні бункери для подрібнення. Подрібнені матеріали потім транспортуються гвинтовим транспортером у ковшовий елеватор і вводяться в бункер через розподільник. Подрібнені матеріали транспортуються не тільки гвинтовим транспортером, але також оснащені допоміжною системою всмоктування, яка не тільки заощаджує енерговитрати, але й запобігає переповненню пилу, зниженню температури матеріалів і підвищенню ефективності подрібнення.

Шліфувальне обладнання (2 комплекти): молотковий млин SFSP668 * 800,110KW , ємність 10-15T / H


Секція дозування та змішування :

Дозування розробляє рецептури відповідно до харчових потреб різних тварин, використовуючи специфічний пристрій для точного зважування різних інгредієнтів. Змішування є операцією, в якій різні інгредієнти корму дозуються і змішуються під зовнішніми силами для утворення рівномірного розподілу. Цей розділ приймає дві шкали дозування і 18 бункерів для дозування, з яких вручну додаються мікро-інгредієнти, оснащені контрольно-вимірювальною вагою. Після завершення дозування інгредієнтів матеріалу, вони надходять у змішувач для перемішування, і, нарешті, матеріал виходить через конвеєр і ліфт.

Вагове обладнання: шкала дозування PCS20 / PCS10 ≤ точність дозування≤3 ‰

Обладнання для змішування: змішувач SHSJ4,30KW , 2000кг на партію 24 потужність 24-30T / H。міксуюча однорідність CV≤10%

 

Секція гранулювання :

Функція гранулювання полягає в тому, щоб зробити дрібний дроблений, легкий летячий пил, погану смакоту і важкодоступну подачу в гранули за рахунок дії тепла, вологи і тиску в процесі грануляції, щоб поліпшити хорошу смаковість корму і зменшити подачу - швидкість м'яса. Зменшити відходи кормів і зменшити забруднення навколишнього середовища. У цьому розділі ми приймаємо два двошарові кондиціонери-гранулятори SZLH420, а також чотири бункера, розроблені вище гранулятора. Після гранулювання гранули вводять в два охолоджувачі і дробарки в послідовність, а потім пропускають через ковшовий елеватор для введення роторного відбійника для просіювання, готові продукти надходять у пакувальний бункер, а решта повертається до грануляції або повторного подрібнення.

Обладнання для гранул) 2 комплекти S: SZLH420,110KW 10 потужність 10-12T / H для кожного млина для гранул。Захолоджуюче обладнання: SKLN6 10 потужність 10-15T / H для кожного охолоджувача.


Пакувальна секція :

Порошок і гранули в бункерах готових виробів, які необхідно упакувати, будуть упаковані в автоматичну пакувальну машину, готову продукцію, яку не потрібно упаковувати, вивозять навалом.

Обладнання для пакування: шкала ременя, масштаб гвинта і т.д. Діапазон упаковки 20-50 кг / мішок 8 6-8 мішок / хв.

 

Допоміжна секція :

20TPH подвійний SZLH420 птиці та тваринницьких кормів лінії з системою видалення пилу в упаковці розділ для видалення пилу для поліпшення робочого середовища. Система додавання масла в секції змішування полягає в поліпшенні смакової якості.