Індуктивна індикатора рівня

Індуктивних індикатора рівня є інтелектуальні зондування пристрою для виявлення рівня умова, яка складається з рівня зондування зондів і інтелектуальні контролера. Інтелектуальні контролер відображення та управління вихідним сигналом від рівня умови сприйнято зонд. Принцип роботи: зонд...

Відомості про продукт

Індуктивних індикатора рівня є інтелектуальні зондування пристрою для виявлення рівня умова, яка складається з рівня зондування зондів і інтелектуальні контролера. Інтелектуальні контролер відображення та управління вихідним сигналом від рівня умови сприйнято зонд.


Принцип роботи:

Зонд виявляє рівня варіації навколишніх матеріалів і передові модуль генерує відповідний частоти коливань залежно від розкиду. Буде перетворено в аналоговий сигнал та введення в процесор комп'ютера. Процесор комп'ютера буде відображати та контролювати виводу за ступенем рівня варіації, порівнюючи параметри рівня матеріалів до і після.


Основні особливості та переваги:

1. зондування зондів і контролер можна відокремити; Вона може працювати в умовах, що має високі вібрації.

2. асинхронних індикатора рівня інтелектуальна система рівнів Давач і повністю відрізняється від традиційних індикатор рівня з механічною частиною трансмісії встановлюють системи.

3. він може використовуватися для борошнистої матеріалу, сипучих матеріалів, nubby матеріалів і волокнистої матеріалу.

4. він широко використовується в запас бункерів порошку, сипких і nubby матеріалів у різних галузях промисловості, включаючи зерна, харчування, канал, хімічна, металургія, аптека, тощо та обладнання переробки бункери для виготовлення конструкцій в різних галузях промисловості.


Розслідування