Лушпиння елеваторів постачальником і виробник

Лушпиння елеваторів використовувати оцинкованої спіраль сталеві пластини і Товщина сталевого листа залежить від лушпиння елеватора потужністю, звичайно, товщина лушпиння силос можна налаштувати. Цей лушпиння сталеві Бен також використовується для зберігання кукурудзи, зерна, cemnent і т. д. Особливості лушпиння зберігання силосу 1. Висока міцність:...

Відомості про продукт

Лушпиння елеваторвикористання оцинкований сталевий гвинтової пластинки і Товщина сталевого листа залежить від лушпиння елеватора потужністю, звичайно, товщина лушпиння силос можна налаштувати. Цей лушпиння сталеві Бен також використовується для зберігання кукурудзи, зерна, cemnent і т. д.


Особливості лушпиння елеваторів для зберігання

1. висока міцність: silowall зберігання лушпиння підкріплюється вертикальні ребром і оклюзії гвинт промінь. Вона має велику силу і гарна стійкість до вітру, землетрусу і снігу.

2. добре ущільнювальні функції: опресування і швами соекструзионні спіраль сталевих пластин гарантує вітростійка, тому наші лушпиння silocan зберігання використовуватися для зберігання будівельних матеріалів, таких як цемент, гіпс, летюча зола і шлак, а також рідин.

3. невеликій площі розміщення: найменший відстань між лушпиння зберігання siloamounts до 600 мм.

4. короткий цикл будівництва: високорівнева автоматичної побудови на сайті, потрібно only5-6 днів для зберігання 1000 тонн силосу.

5. ресурсом роботи: 25-30 років, досягається найкраще поєднання плити різної товщини для зберігання silobody зерна.Допоміжне системи:

30-15000tonsflat-bottomandhopper-bottomsteelsiloancillarysystemincluding:

1. очищення/пилу збір/система одиниць вимірювання

2. транспортні системи.

3. сушіння системи

4. рівні-із зазначенням системи

5. теплової системи моніторингу

6. вентиляційні системи

7. обігу фумігації системи

8. керування системою

9. сталевих конструкційDetailedpictures лушпиння елеватора рішення процес


Розслідування