Горизонтальні обігу сушарка

Горизонтальні обігу сушарка основні характеристики: тепло регулювання натягу палати і гарячого повітря переробка застосовується до горизонтальної обігу сушарка, що заощаджує енергію і знижує вартість. Площу контакту в внутрішньої палати з матеріалами з нержавіючої сталі з тим, щоб забезпечити якість продуктів...

Відомості про продукт

Горизонтальні обігу характеристиками dryermain:

Тепло регулювання натягу палати і гарячого повітря переробка застосовується до горизонтальної обігу сушарка, що заощаджує енергію і знижує вартість. Площу контакту в внутрішньої палати з матеріалами з нержавіючої сталі з тим, щоб забезпечити якість продукції. Мульти Ремені приводні запобігає розриву гранули. Крім того, ремені швидкість може бути скоригована для керування сушіння тривалість. Гаряче повітря струму може бути скоригована відповідно до характеристик матеріалів та сушіння вимоги для забезпечення найкращої якості. Системою самоочищення застосовується в нижній частині камери для очищення залишилися порошок і частинок.Горизонтальні обігу сушаркашироко застосовується для лікування високий рівень екструзії гранул годувати і Аква канал.

1. Міжнародна передові технології: розмахуючи запас розподільний пристрій забезпечує рівномірний розподіл матеріалів і вологи.

2. високомолекулярних полімер чистий або нержавіючої сталі екран, ударив пластини застосовуються причиною немає матеріал прилипання і чистоту.

3. унікальною повітря системи воздуховодів: циркулярний протоки можна змінити напрямок потоку залежно від фактичної потреби.

4. всмоктуючий і відповідно розташовані на різних періодів сушіння, який можна легко налаштувати температури і вологості повітря плуг і контролювати швидкість висихання. Таким чином хорошої якості і високого ступеня, лікування може бути забезпечена.

5. Модульна структура: довжини та напрямки можуть бути зібрані вільно для задоволення різних вимог. Сітка ремінь і екрана пластині має два шари (три шари та багато іншого можна налаштувати), а ширина 1,2, 1,8 і 2,4 м можуть бути обрані. Стандартні компоненти можуть бути підключені відповідно до виводу клієнтів і вміст вологи.

6. сушарка кулер можуть поєднуватися і тривалість може бути відкоригована.

7. очищення дракон обладнаний справу з порошку і частинок.


Застосовне області

Сушіння (стабілізації та охолодження) гранул, шматок і смуги у формі матеріали кормів і харчової промисловості. У лікуванні та сушіння проблеми екструдованого aqua-канал, нормально гранулах годувати або продукти харчування можуть бути ефективно вирішені. Остаточний гранули є ідеальним води опір продуктивність і гарний зовнішній вигляд. гаряче повітря системою рециркуляції є збереження енергії, низька вартість і надійний.


Technicalparameters

Тип

Handlingcapacity

Dryingarea

Beltwidth

Mainmotorpower

Moisturereducingrate

(т/ч)

(м2)

(m)

(КВТ)

(%)

SHGW120 × 2

2-2.5

20.8

1.2

28

15

SHGW180 × 2

3-4

30.8

1.8

34.45

15

SHGW240 × 2

4-5

40.8

2.4

62.45

15

Розслідування