Високотехнологічні бренд лічильник потік охолоджувач

Ми маємо два види кулер машина, одна течія кулер, інший гойдалки клапоть прохолодніше. Лічильник потік кулер ковзнув зворотно-поступальних розряду, вона використовується для охолодження основних каналів гранули; гойдалки клапоть кулер прийняти циліндр, штовхаючи гойдалки клапоть розряду, як це можна уникнути міні гранули витоку з клапоть або запобігти дроблення великі гранульовані, він підходить для креветок годувати гранули, пелети біомаси та гранули добрив.

Відомості про продукт

Ми маємо два види кулер машина, одна течія кулер, інший гойдалки клапоть прохолодніше. Лічильник потік кулер ковзнув зворотно-поступальних розряду, вона використовується для охолодження основних каналів гранули; гойдалки клапоть кулер прийняти циліндр, штовхаючи гойдалки клапоть розряду, як це можна уникнути міні гранули витоку з клапоть або запобігти дроблення великі гранульовані, він підходить для креветок годувати гранули, пелети біомаси та гранули добрив.Чому обирають нас?
Наша продукція пройшла SGS, ISO9001:208, сертифікати CE. Крім того, ми володіємо кілька патентів, таких як andquot; утиліта certificateandquot модель патентів; та andquot високотехнологічних продуктів certificateandquot; і т. д. Наші товари експортуються в багато країн і виграли хорошу репутацію за високу якість і чудове обслуговування.


Технічні параметри:

ЕлементMKLB1.5MKLB2.5MKLB4MKLB6MKLB8
Охолодження volume(M3)1.52.5468
Output(T/H)35101520
Охолодження time(min)Менш ніж за 10-15 хвилин
Температура після охолодженняНе вище, ніж температура навколишнього середовища + 3-5ºC
Основні Мотор power(KW)0.751.11.51.51.5
Шлюз power(KW)0.550.751.11.51.5


Особливості:
1. унікальний обертається добре, розподілене закладу робить матеріали більш рівномірний та ефект охолодження ретельніше.
2 маятник клапоть розряджання заклад знаходиться під контролем гідросистеми (пневматичні системи), навіть і гладкою скиданням. Розряд швидкість може бути регульованим.
3. це може охолоджувати видів матеріалів як раунд, блок, шматок або гранул статус.
4. низького енергоспоживання і легко працювати.
5. температура після охолодження не буде протягом 3 або 5 ° C до кімнатної температури.
6. автоматично завершував під час виконання.


Розслідування