Елеватори для зберігання для продажу/сталь навалом силосів

Впровадження елеватора: 1. бункер нижній сталевих силосів серії спеціально розроблена інженерами старший в нашій компанії, висока якість оцинковки-дошки. 2. бункера кути можуть бути 45° до 60°, серед яких 60° Конічної нижній зазвичай використовується для зберігання великих гранул та порошкові матеріали з високою в'язкістю.

Відомості про продукт

Введення елеватора:

1. бункер нижній сталевих силосів серії спеціально створені провідними інженерами в нашій компанії, висока якість оцинковки-дошки.

2. бункера кути можуть бути 45° до 60°, серед яких 60° Конічної нижній зазвичай використовується для зберігання великих гранул та порошкові матеріали з високою в'язкістю.

3. всі елеваторів є точність інженерії з високою міцністю, 80 х 14мм низький профіль гофровані сталевого листа, зазвичай підштовхнуло до 275 г/м2.

4. життєвого циклу силосів може прийти до 30-50-х років довго. Продукти призначені відповідають стандарту національної GB50322-2001. 5. бункер нижній сталевих силосів надати кращі якості зерна для зберігання опція доступна. Зведення найпопулярніших 250t, 500t та 1, 000t Силоси простий і зазвичай буде завершена в близько 10 днів на елеваторів.


Переваги FDSP зерновий бункер зберігання
1. у нас є відмінна команда з більш ніж 20 yearsand #39; досвід будівництва елеватора.
2. як один з найбільших елеваторів виробнича компанія ми ввели понад 20 комплектів обробки одиниць і виробничі потужності досягає 1 млн тонн на рік.
3. FDSP надає ключ проект від консультацій, дизайн, будівельні роботи, виробництво, продажів до служби.
4. гарячого цинкування сталевих пластин, які використовуються для елеваторів тіла та оцинкованої сталі також використовується для елеваторів даху софіта, капот, Поруччя, отвір для вимірювання температури, Люк і сходи забезпечити тривалий термін служби.


Особливості елеваторів для зберігання зерна
1. висока точність:
Наша Асамблея Силоси має Міжнародний передові обладнання та технології гарантії.
2. висока автоматизації:
Наша Асамблея Силоси можуть досягти високої автоматизації й механізацією виробничих процесів, висока продуктивність, Економить працю.
3. широкий зберігання:
Наша Асамблея Силоси має широкий зберігання. Ємність одного елеватора до 15 000 тонн, повна функція задоволення вимог різних клієнтів.
4. простота обслуговування:
Наша Асамблея силосах, стандарт, змінний і universal оцинкований сталевий пластини і аксесуари є зручним для технічного обслуговування, легко підвищення потенціалу або елеваторів рухатися.
5. менше інвестицій:
20-30% менше витрат з приводу сталі бар бетонні елеваторів, значно економії інвестиційний.


Побутова техніка:

Кукурудза зерно сталі елеваторів сховища широко використовується в птахофабрика, рису млин, млин, млин соєвої олії, корми для тварин млин завод, завод пивоварні і т. д.; Сталевих силосів система використовується для зберігання зерна (наприклад, навалом пшениці, кукурудзи, рису, Педді, сорго, соя. д.), корми для тварин, насіння зернових, пластикові гранул, дерев'яні гранул і т. д..

Розслідування