Бункери зберігання зерна промисловості силос зерна

Зерносховищ, також названий зерна bin, елеваторів для зберігання зерна, це контейнер для зберігання великим зерном. Як випливає з назви, елеваторів для зберігання зерна використовують для зберігання сільськогосподарської продукції для побутову техніку чи зерносховища з великих проектів. Елеватора широко використовується для зберігання зерна, як рису, кукурудзи, пшениці, сої,...

Відомості про продукт

Зерносховищ, також названийБен зерна, елеваторів для зберігання зерна,Це контейнер для зберігання великих зерна. Як випливає з назви, елеваторів для зберігання зерна використовують для зберігання сільськогосподарської продукції для побутову техніку чи зерносховища з великих проектів. Зернових елеваторів є широко використовується для зберігання зерна, як рису, кукурудзи, пшениці, сої, ячменю, сорго, насіння соняшнику, пальмові ядра, гречка, просо, висівки, горох, боби, зернових, насіння буряка, арахісове, жито насіння, борошно, годувати, неповнолітній зернових і та інших сипучих гранульований культур, і т. д. Перед caculating сталевих силосів гучність Зернові вантажі насипом нам потрібно знати густину зерна, то наш технолог може запропонувати рішення для зберігання зерна підходить для клієнта.

Взагалі зберігання сталевих силосів, у тому числі трьох частин:силос даху, силос тіла, нижній елеватор.

У різного дизайну інженер буде додати іншу систему, такі як вентиляційні системи, precleaning системи, зерна сушильної системи рівня монітор, транспортні системи вимірювання температури тощо. Який відповідає устаткування залежить від customerand № 39; s актуальних потреб та місцевих умов.


Переваги нашої сталеві елеватора:

1.Хороший герметичність, немає необхідності турбуватися про витік зберігання матеріалу.

2.Контроль температури, контролюючи DCS, будь-який тип датчик, рівня може бути встановлено всередину поліетиленову плівку. Це може бути реалізовано в реальному часі, моніторинг комп'ютера.

3.Відмінна стабільність завдяки Lipp системи.

4.Сталеві Силоси потрібно зерно безпечний довше.

5.Більший обсяг в меншу площу.

6.Сталеві Силоси уникнути неполадок вологи у випадку дощ.

7.Легше вивантажити.


У початковий сайт аналізу до розвиток вашого плану зберігання настроюваних зерна до остаточного завершення проекту,FDSPможе поставляти професійне рішення для ваших потреб і збільшити ваш прибутковість.


Будівельний майданчик для зберігання елеватораСертифікати

Ми вже пройшли ISO9001: 2008 в 2014 році, CE сертифікат у 2013 році і SGS сертифікат.

Сердечно вітаємо ваш запит і відвідати!


PartsSiloSizes

Diameter(m)

Height(m)

Volume(m³)

7

8

307.68

8

9

452.16

9

10

635.8

10

11

863.5

11

12

1140

WecanalsoProvideotherlargesizesaccordingtoclient'srequirements

Розслідування