GF серії високого тиску відцентровий вентилятор

Введення продукту: GF серії Високонапірних відцентрових вентилятор застосовується головним чином в пневматичні передачі для борошна, виробляючи лінії, добовою продуктивністю пшениці обробки 120-300 тонн. У процесі GF серії вентилятори дизайну ми широко поглинати передові технології в країні і за кордоном, які пов'язані з...

Відомості про продукт

Введення продукту:

GF серії Високонапірних відцентрових вентилятор в основному застосовується для пневматичних передачі для борошна, виробляючи лінії, добовою продуктивністю пшениці обробки 120-300 тонн.


У процесі GF серії вентилятори дизайну ми широко поглинати передові технології в країні і за кордоном, які пов'язані з рідини техніки, тим часом, постійно керуючись університетів, науково-дослідних інститути експертів на подрібнення системи, і нарешті досягти успіху на ньому.


GF серії вентилятори мають переваги з низьким рівнем шуму, гарний зовнішній вигляд, стабільну роботу і т. д. Повітря тиском і повітря гучності може задовольнити вимогу як горизонтальні, так і індукційні типу всмоктування живильника, якої переваги гнучка вибір для чи нове будівництво заводу або Старий млин трансформації.


Крім того, ГМ типу високого тиску вентилятора можуть також застосовуватися до пневматичні транспортні та Припливна вентиляція в інші сфери застосування.


Перевезених газ має бути нетоксичних, нешкідливі, не агресивний і non-hypergolic з температурою не більше, ніж 80℃ і концентрацію пилу не більше 150 мг/м3.


Розслідування