Повна Автоматизація мікро дозування масштабу

Повний автоматичний мікроелементному дозування масштабу є свого роду високотехнологічних інтелектуальні електрообладнання, який був розроблений для промислового мікро матеріал дозування системи. Порошок, гранули, шматки і сипучих матеріалів в різних умовах, промисловості, він може виконувати такі роботи автоматично та...

Відомості про продукт

Повний автоматичний мікроелементному дозування масштабу є свого роду високотехнологічних інтелектуальні електрообладнання, який був розроблений для промислового мікро матеріал дозування системи. Порошок, гранули, шматки і сипучих матеріалів у різних середовищах промисловості, він може зробити наступні роботи автоматично і точно: повністю автоматичний мікро матеріал вимірювання, повністю автоматичний кількісні дозування та контролю повністю автоматичний перевезення. Це стабільний і точні, значно покращує промислових мікро матеріалу дозування ефективності і повністю дозволяє уникнути можливих помилок, зроблених ручний дозування та поховання.

Різні запас бункери, перекидання Хоппер масштабу і транспортування пристроїв доступні відповідно до вимог замовника. І відповідно до дозування кількість одного масштабу, подвоїти масштаби і мульти ваги може бути посилюється для задоволення різних вимог.

Функції і можливості

1. відповідно до матеріал формули в комп'ютер повністю автоматичний вагою, дозування та транспортування можуть бути зроблені точно.

2. провал зроблені вручну дозування можна ретельно уникати. Тим самим гарантується якість продукції.

3. відхилення одного матеріал динамічний дозування корпусів не більш ніж ±0.03% максимальної потужності, яка є міжнародним передові технології.

4. дозування швидкість: дозування швидкість одного матеріалу може досягати до 30 кг/28s, на основі яких упаковка Оже становить 110 мм і матеріал пропорції 600 кг/м ³ якого є Міжнародний передові технології.

5. три точки висячі системи є просте збирання, розбирати та технічне обслуговування.

6. спеціальний зробив дозування Оже застосовується для спеціальних матеріалів, так що хороша текучість і погано плинність матеріали можна транспортувати ефективно коли дозування.

Повністю автоматична мікроелементному дозування масштабу широко застосовується годувати, харчової, медичної, хімічної промисловості, розуміти, повністю автоматичний дозування та автоматичного перевезення пюре і Пелле мікро матеріалу.


Розслідування