Кормової промисловості елеватор

Сучасні годувати тварин млин зазвичай має величезний обробки потужність на Зернові вантажі насипом особливо кукурудзи/кукурудзи, сої. Це буде важка робота для роботи таких сипучих матеріалів в тоннах людина влади, тим самим глибоке бажання авто оптом зерносховищ системи для розвантаження силосу, який є безтарного зберігання силосу системи...

Відомості про продукт

Сучасні годувати тварин млин зазвичай має величезний обробки потужність на Зернові вантажі насипом особливо кукурудзи/кукурудзи, сої. Це буде важка робота для роботи таких Сипучі матеріали у тонн, робочої сили, тим самим глибоке бажання авто Зернові вантажі насипом система для розвантаження силосу, тобто, навалом елеваторів системи зберігання даних для розвантаження силосу, обробки і також можуть бути застосовані у млин для кукурудзи/кукурудзи або пшениці, масло млин та інших промислових.Наші накопичувальний бункер оптом для тварин канал млин зазвичай поставляється разом з Комбікормовий завод і розроблений разом.

У Комбікормовий завод худоби кормів часто зберігаються у вузьких бетону силосах до 20 метрів у висоту. Заповнення силосів створює багато пилу. У нижній частині силосів Конвеєри гвинтові розряду худоби кормів. Щоб уникнути бездіяльності працює з конвеєрів або краплями силосів, вимірювання рівня є обов'язковим.

Силоси різної місткості для зберігання кормів виробництва FDSP: оцинкованої кадру, можливість пневматичні навантаження, вікна перегляду.


Кілька типорозмірів для різних потреб.

Легко годувати відділення.

Не прилипання.

Канал є свіжі.

Силоси з центрального центр або decenter.

Сходи з безпеки паркан.PartsSiloSizes

Diameter(m)

Height(m)

Volume(m³)

4

6

75.36

5

7

137.34

6

8

226.08

7

9

346.14

8

10

502.4

WecanalsoProvideotherlargesizesaccordingtoclient'srequirements

Розслідування