Сушарка з трьох ролики

Характеристики сушарка з трьох роликами: на сушарка складається з трьох ролики, внутрішній ролика, середній роликах і зовнішній ролика. Кожного ролика має запас керівництво спеціальної форми. Під обертаються сили з роликів і всмоктуючої силою від гарячих вітру, матеріали розміщувався вздовж запас керівництво в ролики і...

Відомості про продукт

Характеристики сушарка з трьох роликами:

За сушаркою складається з трьох ролики, внутрішній ролика, середній роликах і зовнішній ролика. Кожного ролика має запас керівництво спеціальної форми. Під обертаються силу з роликів і всмоктування сили від гарячих вітру, матеріали потоку по запас керівництво в ролики і отримати повний теплообміну в трьох ролики. Температура гарячої вітер є автоматична під контролем, щоб переконатися, що вологи, що містять єдину весь час. Ярмарок поточного сушіння робить гарячі вітер високої температури контакт з мокрим матеріалу на вході. Тепло поглинається випаровування води. Потім вода знижує безперервно, хоча температура падає, який гарантує, що матеріал температура не перевищує ареалу підшипник, таким чином, щоб гарантувати високу якість сухого матеріалу.


★dried матеріали можуть гарної якості. За сушаркою складається з трьох ролики, що робить повне теплообміну і рівномірного водності.

★Fair поточний сушіння робить гарячі вітер високої температури контакт з мокрим матеріалу на вході. Тепло поглинається випаровування води. Матеріал температура не перевищує ареалу підшипник, таким чином, щоб гарантувати високу якість сухого матеріалу.

★Complete аварійно-рятувального обладнання: набір анти-полум'я і антівзрива пристрій обладнаний з сушаркою. Аварії полум'я явище може бути усунено без зупинки машини.

Вартість ★Low: тепер технології швидкого висихання високої температури і гарячого повітря обігу зробити сушіння ефективність вище, ніж нормальна осушувачі, 30 ~ 40%. Як наслідок, сушіння вартість значно скоротилося.

★Multi функціональний: Крім алкоголю lees, інші матеріали лускатого, гранули і міоми форму можна сушити, листя, овочі, трав'яні ліки, складені добрива, тирса, Кукурудзяний зародок, і сік причалу і т. д.


Розслідування