Безперервний зерна сушарка

Безперервний зерна сушарка для введення: повний безперервний сушіння теорії застосовується для безперервного Зерносушарки. Зерна впадають у вежі шляхом подачі на вершині сушильній машині а потім впадають зерна стовпець повільно під дією сили тяжіння. Зерно висушити першим на повітряній вентилятор, то охолоджується...

Відомості про продукт

Безперервний ЗерносушаркиВступ:

Повний безперервний теорії сушіння застосовується для безперервного Зерносушарки. Зерна потоку в башти шляхом подачі на вершині з насушильній машиниа потім впадають зерна стовпець повільно під дією сили тяжіння. Зерна висушити першим на повітряній вентилятор, то охолоджуваний холодної Воздуходувка нижче машина і нарешті розряджається через нижній осушувача.


Безперервний зерна сушарка characteristics:

1. великий вихід, високу ефективність, низьке споживання електроенергії з безперервної роботи 24 години, яка застосовується до велика ємність сушіння, відповідають вимогам сушильні зернопереробне великих завод, ферми, мастила заводу і складу центру обороту і т. д.

2. зерна колона сушильна машина зібрані з високовуглецевої сталі сіткою, оцинкований перфорованої пластини і розпорошується кут заліза, яке забезпечує найкраще сушіння вплив і тривалості робочого життя.

3.Variable швидкості розряду ролика застосовується внизу сушарка, який контролює зерна швидкості потоку у стовпці зерна. Коксу швидкість, температури і вологості є в реальному часі під контролем розряджання ролика. Її щіпка точка ліквідації дизайн може ефективно запобігати були знищені. Перевантаження машина може інтенсивно змішайте зерен, що забезпечує більш рівномірно нагрівають матеріалів.


Переваги зерна сушарка машини:

1. низькотемпературна:

За даними різних видів зерна клієнтів можна налаштувати при температурі. Низькотемпературна технологія захищає зерно від пошкоджень.

2. великий повітряний потік:

Супер великі бочковим вентилятор застосовується. Відцентровий вентилятор з низьким рівнем шуму і анти перевантаження стабільно працює без вібрації. Повільний запуск модель забезпечує рівномірно обдування і довго робоча життя.

3. низький рівень інвестицій:

Розрахована на багато джерела тепла застосовуються як пар, природного газу, мазуту або рису лузги тощо, температура якого можна точно управляти таким чином, щоб забезпечити якість зерна. Крім того, висока використання тепла зменшує сушіння вартість. Безперервний обробки технологія гарантує, Велика ємність і високою ефективністю, що знижує споживання енергії.

4. ресурсом роботи:

Безперервний Зерносушарки призначена для відкритий стиль без необхідності будівельних семінар. Оцинкований сталевий пластині застосовується для повітря чистий і основних частин. Всього автомату має гарний зовнішній вигляд і ущільнення, а також ресурсом роботи і може управлятися весь день на відкритому повітрі на будь-якому стані.

5. простота експлуатації:

PLC сенсорний екран система управління може відображати та контролювати експлуатаційних параметрів обладнання, згоряння параметр пальники та сушіння параметр зерно тощо. Систему управління комп'ютером є легким і протипухлинні який має функції, такі як тривожні дистанційного керування авто діагнозу, зняття проблеми і т. д.

6. Низькі експлуатаційні витрати:

Матеріалів і запасних частин, застосовані до сушарка довговічні з низьким відмов. Легко прощання болт застосовується сушарка оболонки підключення, яке є міцний і довговічний. Всі електричні системи та компоненти відповідає стандарту НЕМА.


Розслідування