Головна > Питання клієнта

FAQ

1. Куди ви їдете, щоб купити хорошу якісну машину для гранулювання деревини в Китаї.

В даний час багато закордонних імпортерів стикаються з замішанням перед сотнями і тисячами китайських постачальників деревних гранул з джерел B2B або Google. З географічної точки зору, найкращі постачальники деревних гранул зосереджуються у південно-східній частині Китаю, ця Географія представляє:

1. Найвищий рівень розвитку економіки в Китаї, а саме, найбагатше місце в Китаї.

2. Маючи найвищий рівень виготовлення,

3. Великі інвестиції в НДДКР для сталого розвитку,

4. Найбільше талановитих фахівців та професіоналів, кращих інструментальних верстатів.

Тому вирушайте до південно-східної частини Китаю, щоб знайти кваліфікованого постачальника деревних гранул.

2.Як вибрати кваліфікованого постачальника деревообробних гранул у південно-східній частині Китаю.

Поради:

1.Коли апаратне забезпечення постачальників досягає одного рівня, найбільш порівнянною частиною є програмне забезпечення в т.ч. управління, кредит, культура, цінність. Перевірте програмне забезпечення постачальників перед бізнесом.

2.Приглядання вірять, намагайтеся уникати стосунків з торговцем, якого ви не знайомі, у разі шахрайства. Відвідайте постачальника, якщо можете.

3.Good компанія завжди наймає найкращого менеджера з продажів, хороший менеджер з продажу означає повну комунікацію, всебічне розуміння, повну підтримку та завжди дає хороші рішення в будь-який час для вирішення проблем клієнта.

3 、 ОСНОВНІ ПРАВИЛА ДЛЯ ПРАВИЛЬНОГО ВИКОРИСТАННЯ СМОТРІВ

Переконайтесь, що ролики правильно відрегульовані: відстань ролика для вигину має бути приблизно 2 мм-0,3 мм. Неправильне налаштування роликів може призвести до контакту між валиками та загибелі. Це може призвести до «перекидання» на отворі в матриці та часткової закупорки отворів.

Новий штамп вимагає періоду проходження. Почніть нові вмирати прогресивно, принаймні, перші 20-40 хвилин, тому вони прогріваються повільно. Якщо під час запуску виникають проблеми, оперуйте матрицю 20-40 хвилин сумішшю висівок, олії (2%). Коли виробництво закінчено, зупиняйте штамб лише після нанесення його на овес або кукурудзу.

Змінюючи плашки, ретельно перевіряйте стан поверхні сидіння і кріпильної системи (наприклад, комір, затискач або зносне кільце). Примітка: якщо штамп неправильно зафіксований, він може зламатися.

Затискне кільце штампу слід перевіряти кожного разу, коли на машину встановлюється нова штампи, особливо для штампів з великими фланцями. Досвід показує, що більшість розбитих штампів викликані зношеними або несправними затискними кільцями. Штампи, що працюють із несправним затискним кільцем, можуть створювати сильні вібрації, порушені штампи та скорочення тривалості штампу.