Головна > Клієнт питання

ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

1. де ви йдете, щоб купити гарної якості деревних гранул машини в Китаї.

В даний час багато імпортери за кордоном є плутанина стикається сотні і тисячі китайський деревина Пелле машина постачальників з B2B джерел або Google. Від географічного погляду, кращий деревних гранул машина постачальників концентрат в південно-східній частині Китаю, ця Географія представляє:

1. найвищого рівня розвитку економіки в Китаї, а саме, найбагатша місце в Китаї.

2. маючи найвищим стандартом виготовлення,

3. величезний інвестиції в R & D зі сталого розвитку,

4. найбільш талант експертів і професії працівників, кращий оснащення машини.

Так що йти до південно-східної частини Китаю знайти кваліфікованих деревних гранул машина постачальника.

2. як вибрати кваліфікованого деревних гранул машина постачальника в південно-східній частині Китаю.

Поради:

1. коли постачальників устаткування досягає одного рівня, найбільш порівнянна частина це ПЗ включно з управління, кредитні, культура, значення. Випробування постачальників програмного забезпечення до бізнесу.

2. повірю, постарайтеся, щоб уникнути справу з трейдер, які вам не знайомі, у випадку шахрайства. Відвідайте постачальника, якщо ви можете.

3. хорошій компанії завжди наймає кращий менеджер з продажу, означає повністю, хороший менеджер з продажу спілкування, повного розуміння, повністю підтримую, завжди дати гарне рішення в будь-який час для вирішення завдань клієнта.

3、BASIC ПРАВИЛА ДЛЯ ПРАВИЛЬНОГО ВИКОРИСТАННЯ ВМИРАЄ

Переконайтеся, що валики правильно скориговані: роликові померти відстань повинна бути o.2mm - 0,3 мм. Погано ролика параметр може призвести до контакту між роликів і померти. Це може спричинити"перекидання"на die діру деформації й часткового блокування отвори.

Нові die вимагає arunning в період. Почати новий die поступово, принаймні перші 20-40 хвилин, так що вони повільно зігрітися. Якщо під час запуску вгору виявлено проблеми, діють померти на 20-40 хвилин з поєднанням висівок, олія (2%). Закінчивши виробництва, тільки зупинити вмирають після він працює на Овес або кукурудзу.

При зміні вмирає, ретельно перевірять стан die зоною поверхні і фіксує системи (тобто комір, кліщі або носити кільця). Н. б.: Якщо смерть не є належним чином фіксованою він може зламати.

Пристосування затискні кільце die слід перевіряти кожен раз, коли новий die монтується на машині, особливо для матриці з великими Фланці. Досвід показує, що більшість сломанной вмирає викликані зношені або несправний затискна кільця. Штампи працює з дефектних Затискний кільце можна створити сильної вібрації, зламаною Плашки та тривалість життя знижується померти.