Китай найпопулярніших запчастини гранул машина вмирає / Пелле млин кільце вмирає

Кільце померти, є ключовою частиною кільце Die гранулятора у великих масштабах гранул заводу з виробництва годівлі тварин, дерев'яні пеллети, птиці, каналом худоби кормів, aqua годувати, біо масових гранул та інші гранули. Якість кільця die відіграє важливу роль у прийнятті гранули високої якості і високої вихідний, також можна зберегти багато експлуатаційні витрати для виробників гранул. LiangYou-виробник надійний кільце померти, хто може поставляти вищої якості кільце вмирає. Ми можемо налаштувати дизайн для різних бренду гранулятора, таких як: CPM, Matador, Muyang, Паладин, Promill, Бюлер, Zhengchang, Mabrik, Matador, Sogem, Andritz Розсада, Yemmak тощо. Ми можемо також зробити відповідно до клієнтів креслення.

Відомості про продукт

Короткий вступ кільце померти
Кільце померти, є ключовою частиною кільце Die гранулятора у великих масштабах гранул заводу з виробництва годівлі тварин, дерев'яні пеллети, птиці, каналом худоби кормів, aqua годувати, біо масових гранул та інші гранули.
Якість кільця die відіграє важливу роль у прийнятті гранули високої якості і високої вихідний, також можна зберегти багато експлуатаційні витрати для виробників гранул.
LiangYou-виробник надійний кільце померти, хто може поставляти вищої якості кільце вмирає. Ми можемо налаштувати дизайн для різних бренду гранулятора, таких як: CPM, Matador, Muyang, Паладин, Promill, Бюлер, Zhengchang, Mabrik, Matador, Sogem, Andritz Розсада, Yemmak тощо. Можна також здійснюємо згідно з customersand #39; малювання.Основні характеристики

1, отвір гладкою, ресурсом роботи і висока продуктивність
2, конкурентоспроможні ціни
3, швидку доставку
4, про 20years виробничим досвідом
5, якість управління: ISO9001: 2000
6, отвір діаметром: годувати розмір 2-12 мм; деревних гранулах розмір 6-12 мм або інші індивідуальні
7, стійкість до спрацьовування, Корозійна стійкість, теплостійкість, швидку стомлюваність опору, Ударостійкий.

Кільце die гранулятора працює принцип
Базова структура огрудкування камери в основному складається з таких частин: померти, ролики, годування скребок і ножі розділювальні.
Коли почали машина, електричний двигун буде диск кільце померти, щоб повернути. І валики також буде обертатися за своєї власної осі, за рахунок тертя між собою та померти. За допомогою гравітації і відцентрова сила породжених обертових кільця померти матеріал буде міцно прикріплюється до внутрішньої поверхні кільце померти. Скребок годування забезпечить матеріалу, щоб бути безперервно і рівномірно штовхнув вперед вздовж померти повинен бути підготовлений для гранулювання.
Потім матеріал стиснув валик і померти, і з поступове підвищення тиску, щільність матеріалу також стає вище. Таким чином матеріал температура буде рости, яка пом'якшує лігніну в ньому і полегшує формуватися. На цей раз матеріал стиснуті в die отвори і формі на невеликий циліндричні смужки діаметром 2-12 мм (залежно від розміру отвори).Померти матеріали
1. сплаву вмирає
Це вибір для багатьох кормів процесори через їх добре стирання і стійкість поломки.
2. вуглецевої сталі померти
Вони мають покращений корозійною стійкістю, роблячи їх вибором для оформлення операцій за участю агресивних хімічних речовин.
3. нержавіюча сталь вмирає
Вони мають кращі опору стирання і поломки, а також хороша корозійна стійкість.


Процес кільце померти
1, точність обробки
Обробні центр з ЧПУ: запевнити високої точності розмірів, геометричних терпимості і шорсткість поверхні.
2, Механічна обробка отвір
Наші companyand #39; s die зроблені міжнародних передові німецькі пістолет дриль, інструменти та буріння отвір програмного забезпечення. Яких ensuresprocessconditionsasdrillingrequired, thereforehigh pelletingoutput, qualityanddebuggingconvenience
3, вакуумні агента політик
Американський вакуумної печі: високої вакуумної ступеня, ніякої реакції окислення у кільце die поверхні, забезпечення оригінальних гладкість die діру внутрішньої поверхні, має тривалий термін служби і високої якості. Висока швидкість охолодження гарантує більш рівномірний розподіл Карбід hardenability і одноманітності кільцем померти.


Співвідношення між die діру структури і гранулювання

1, прямі отвір і реліз каскадами отвір
Вона підходить для складених кормовиробництва
2, зовнішні Конічної отвір
Вона підходить для обробки клітковиною канал як де-жир полови
3, внутрішні Конічної отвір і тип стиснення каскадами отвір
Цьому застосовні для процесу збір порошок кормів світло пропорції

Ми повинні намагатися уникати використання реліз вийшов отвір (Послаблення тиску vent)
Тому, що discharing не легко для отворів в рядках край кільця померти, послаблення тиску vent там розроблена.
Ми повинні зберегти і перевірити гранул milland #39; s запасних частин: кільце вмирає, роликові Асамблеї, роликові оболонки, передач вал, гвинти, Підшипники, муфти тощо. Тому що вони займають близько 8% з машини, вартість кожного року (первинні як деревини подрібнювач, Млин молотковий та гранулятора.)Розслідування