Змішувач кормів корму для корму / змішувач для подачі кормів / змішувач кормів для риби

Цей рибний комбікормовий комбінат для кормів для тварин в основному застосовується для попереднього змішування кормів, кормів та кормів для домашніх птахів, кормів для водних продуктів, добавок та хімічних речовин, промисловості тощо.

Відомості про продукт


QQ 截图 20160718141939 副本 .jpg


Змішувач кормів для годування худоби / мікшер кормової кури / міксер для рибного корму
Цей рибний комбікормовий комбінат для кормів для тварин в основному застосовується для попереднього змішування кормів, кормів та кормів для домашніх птахів, кормів для водних продуктів, добавок та хімічних речовин, промисловості тощо.
1.JLNE кормовий міксер для кормів для тварин складається з подвійної гвинтової і розпилювальної системи. Заглушка для наповнення призначена для кінців валу для підвищення герметичності та запобігання витоку.
2.JLNE рибний корм змішувач для діапазону ємністю 2-20 т / год.


Рибний кормовий міксер для основних функцій кормів для тварин
1.Fish корм змішувач для кормів для тварин підходить для змішування порошкоподібних, гранульованих, лушпинних і блокованих матеріалів у кормах, харчових продуктах, хімічних речовинах, добривах та інших галузях промисловості.
2.JLNE кормовий міксер для кормів для тварин має швидку швидкість змішування, період змішування / цикл від 30 ~ 120 секунд, висока гомогенність змішування (CV≤5%, доступно 3%).
3.JLNE кормовий міксер для кормів для тварин оснащений подвійним лопатком, що має високу однорідність змішування.
4.JLNE рибний кормовий міксер для розвантаження кормів для тварин приймає повноцінний базовый тип великих відкритих дверей з електричною або пневматичною потужністю, тому розряджається швидко з низькою залишковою швидкістю матеріалу.
5.JLNE рибний корм змішувач для кормів для тварин може бути вуглецевої сталі, нержавіючої сталі та композитних матеріалів. Всі є необов'язковими.
6.No відхилення протягом тривалого часу змішування, багато видів додавання рідини доступні.
7.JLNE рибний кормовий міксер для кормів для тварин шляхом ланцюгового водіння, дизайн жорсткості забезпечує роботу без проблем протягом тривалого часу.
8.JLNE рибний корм змішувач для корму для тварин, вироблений 6 мм вуглецевої сталі та 8 мм леза з вуглецевої сталі.


Детальні зображення

рибоміцний корм змішувач подати заявку
рибний кормовий міксер для годівлі кормів застосовується для сільськогосподарського продукту порошкової форми, як кукурудза / зерно / бобові / крупи тощо

QQ 截图 20160718133721 副本 .jpg

рибний кормовий міксер у лінії кормової таблетки
змішувач для кормів для кормів для тварин відіграє дуже важливу роль у повній комбікормі корму для кормів, після того, як сирі матеріали будуть роздавлені, змішувач риби подаватиме їх рівномірно, щоб приготуватись до стадії гранулювання.

QQ 截图 20160922091636.png

Розслідування