Біомаса сушарка

Близько трьох шарів барабан сушарка: три канали сушарка є своєрідним нещодавно розроблених сушарка з унікальним принцип у поєднанні з принципу обертає барабан сушарка з кут опустіть і повітря сушилку. Вона змінюється важких обертає барабан, фен і громіздкою повітря сушилку, з переваги малого розміру, високим теплові...

Відомості про продукт

Близько трьох шарів барабан сушарка:
Три канали сушарканещодавно розроблених вид сушарка з унікальним принципом, в поєднанні з принципуобертає барабан сушаркакут опустіть і повітря сушилку. Вона змінюється важких обертає барабан, фен і громіздкі повітря сушилку, з переваги малого розміру, висока теплової ефективності, легка вага, широкого застосування, гнучку температурні, також широко адаптований до всіх видів порошок, блок, листового матеріалу, такі як тирси, руди піску, мінерального порошку, Залізна руда, тощо.


Структура принцип:
Технологія три канали барабан сушарка прийшли з Німеччини в найближчим часом, до його складу входять три концентричні кола барабан, тирси матеріальних потоків в внутрішній барабана на одному кінці барабана, то потоки до середнього барабан під дією копію пластини, а потім повернутися до зовнішнього барабан, нарешті сухого матеріалу виходить з іншого кінця барабана , як проходять через три рази тривалість обертає барабан, тим самим значно скоротити обсяг устаткування.


Особливості структури:
1. устаткування повільно повертається, з маленькою стирання, безпечний і надійний, низькими експлуатаційними вартість; Вибухонебезпечні частина встановлюється з Вибухозахищене структури.
2. годування швидкість може бути скоригована, прості операції.
3. великих виробничих потужностей, можете безперервної роботи; велику еластичність операції, він дозволяє вихід продуктів мають великий діапазон під час виробництва, але не впливаючи на якість продукції;
4. високим ступенем автоматизації: Устаткування можна автоматично завершує годування і скиданням процесу. Температура вихлопних газів приймає інтелектуальне керування, підключення до швидкості подаючого пристрою, годування кількість автоматичного управління, забезпечити сухості продукти, температура вихлопних газів не занадто висока економія споживання енергії.
5. у порівнянні з з традиційними один шар барабан фен, теплової ефективності збільшується на 40-50%; коефіцієнт об'ємні теплообміну є подвійний барабан один шар, фен;
6. зовнішній шар з ізоляцією кришкою, ефект енергозбереження чудово збільшується.
7. ошурках з гарним кольором Після висихання, не суха або спалені явище, весь процес сушіння в поєднанні з сушіння на повітрі, можна зробити матеріал вологи віком 15% Після висихання.

Технічні параметри:


Модель
YLHG1YLHG2YLHG3YLHG4YLHG5
ТілоВсередині diameter(mm)17002450265028503700
Length(mm)800080009100900010000
Ротарі speed(r/min)Можна регулювати процес
Capacity(t/h)12345
Підвідний temperaturel(°C)andlt; 500andlt; 500andlt; 500andlt; 500andlt; 500
СировинаТирса
Moisyure(%)45
Temperatuer(°C) відділення8080808080
Powder(kW)2.2*23*24*24*45.5*4
Розслідування