Кращі продажу! Біомаса тирси / соломи / сіно / малі гранулятора по дереву

Біомаса деревних гранул машина є своєрідним машини, який може обробляти тирси, соломи пилу, рису лузги арахісу оболонки, дерево гілки д біомаси через попередньої обробки і процес. Ці біомаси матеріал буде затверділих в однокласовій гранул палива.

Відомості про продукт

Введення млин деревних гранул біомаси:

1. біомаси деревних гранул машина є своєрідним машини, який може обробляти тирси, соломи пилу, рису лузги арахісу оболонки, дерево гілки д біомаси через попередньої обробки і процес. Ці біомаси матеріал буде затверділих в однокласовій гранул палива.

2.Classification: квартира die деревних гранул машина, кільце die деревних гранул машини і вертикальних кільце die деревних гранул машини. Наші дерева гранулятора горизонтальні кільце die гранул машини, яка є підвищення потенціалу, ніж плоских die pelletizer.Compared з вертикального кільце die гранул машини, наші машини є стабільною продуктивністю для довше служби lifeFinished пелет з наші горизонтальної кільце die гранулятора мають компактні структуру, що може бути більш підходящим для спалювання промислові котла.


Робочий діапазон гранулятора кільце померти машини

1. кільце цвіль гранул машина підходить для великих фермах і органічної трав'яний медицині і хімічної промисловості і т. д.

2 containstraw сировини, дерево пилу, бамбука порошок, дерева бавовни, арахіс оболонки, Солома, конюшина, насіння бавовника витрачатись д і можуть змішувати з усіма видами порошкові матеріали.

3. сировини води %-18_% сплаві 15 вимога до пресів.

Структурні переваги машини

1. машина має компактний структури гарний вигляд високу врожайність, менше споживання використовувати зручні, надійні виконання тощо

2. гранулятора комбікормів має великий diameterring вмирає, які можуть зробити матеріали повністю вилікувати і гранули гладко.

3. тертя можуть впав на bottom.key, деталі виготовлені нашою системою з ЧПУ, яка є висока точність і якість, так що ми можемо забезпечити ефективність пресування.

4. годувати гранул млин hasforced матеріалу вхід обладнання і перевантаження захисту приладу, що робить машина більш безпечним для роботи.

5. також haschangeable швидкість подачі і кондиціонер, подачі можна настроїти кормових матеріалів швидкість. Ополіскувач підключатимуться з пар, щоб пом'якшити матеріалів.

6. коли канал гранул млин робіт, ролики і кільце die touch з кожного otherin вертикальний текст - ролики Ротарі і кільце die тримати стабільним, видобутку цей шлях виробляти великий потенціал.


Деталі гранулятора біомаси:
Розслідування