Пояс пакет шкала

Стрічкових конвеєрів складаються стандартних деталей, що передові і прості в структурі, прості в обслуговуванні. Наші вібраційного устаткування є адаптується стаціонарні і пересувні установки дроблення. Вони широко використовуються в гірничорудного, металургійного і вугільної промисловості для передачі піщаного або кускових матеріали, або...

Відомості про продукт

НаТранспортерискладаються стандартних деталей, що передові і прості в структурі, прості в обслуговуванні. Наші вібраційного устаткування є адаптується стаціонарні і пересувні установки дроблення. Вони широко використовуються в гірничорудного, металургійного і вугільної промисловості до передачі піщаного або кускових матеріалів або фасовані матеріалів. Відповідно до різних передачі обладнання, системи передачі може бути одним самостійно або мульти Конвеєри а також поєднувати з іншими передачі обладнання. Стрічковий конвеєр можуть бути встановлені горизонтально або aslope для задоволення потреб різних лініях.


Стрічки конвеєрні особливості та переваги

Стрічкових конвеєрів, вироблених Chenwei може працювати в ситуації температури, починаючи від-20 ° C до + 50 ° c. Температура переданих матеріал по цьому стрічковий повинна бути нижче, ніж 70° с.


Кількісні упаковки scale—(belt)

Пояс пакет масштабу застосовується до упакувати матеріали бідні мобільності як концентровані матеріалу, пелети, зламаною матеріалу, шматок фасонні і сипучих субстанцій та ін.Особливості

1. імпортовані зважування контролер з сенсорним екраном, вагою датчик і пневматичним компонентом застосовуються. Масштаб є високим точної і стабільною.

2.Auto корекція, тривожні матеріал дефіцит і вина джерелом самостійної діагностики.

3. матеріал заряджається від пояса. З широке застосування матеріалів кількісні упаковка масштабу особливо підходить для упаковки, концентрований матеріал, пелети, broken матеріалу, шматок фасонні і сипучих субстанцій та ін.

4. подвоїти швидкість двигуна в поєднанні з системою управління матеріал шар таким чином, щоб забезпечити передачу швидкості і точності.

5. скребок пристрій наноситься матеріал розряджання для запобігання пояс результаті відключення відстеження введених матеріалів.

6. дверне, запечатаний затиснутим сумку і повернення пристрою уникнути відрахувань і пилу. Пиловловлення інтерфейс пристрою зарезервовано для поліпшення умов роботи сайту.

7. вимкнути відстеження пояс можуть бути скориговані, легко, і трикутні пояс може бути попередньо налаштовані.

8 унікальних витік доказ у подвійних шарів.

9. нержавіючої сталі буде застосовано до компонентів в контакт з матеріалів, щоб зробити більше часу трудового життя.


Параметрів

Тип

Weighingrange(kg)

Weighingspeed (сумка/год)

Accuracyclass

Installationheight(mm)

SDBLY-P6Singlescale

20~50

360-540

X(0.2)

3470

SDBLY-P6doublescales

20~50

600-840

X(0.2)

4020

Розслідування