Baghouse

Відмінний продукт: FDSP baghouse FDSP baghouse є свого роду Пилозбірник малого та середнього бізнесу реактивний імпульс. Розумні ескіз з конструктивним реалізувати видалення пилу ефективним і малого опору під керуванням. Прийняти імпульсу дме пилу, сажа очищення ефекту, краще. Перевагою є надійними...

Відомості про продукт

Відмінний продукт:FDSP baghouse

FDSP baghouse це свого роду Пилозбірник малого та середнього бізнесу реактивний імпульс. Розумні ескіз з конструктивним реалізувати видалення пилу ефективним і малого опору під керуванням. Adoptpulse дме пилу сажа, очищення ефект це краще. Перевага полягає в надійної експлуатації, зручність технічного обслуговування та управління.

Такого роду мішок будинок завжди широко використовується в цемент, металургія, електроенергії, хімічної та інших галузей пилу для очищення газу та матеріали, переробка. FDSP видовище пилу мішок складаються фільтр палати житла, чисті повітряною камерою корпус, рукавного фільтра і фільтр клітці, Пульс ін'єкції пристрою, зола Хоппер, гвинтовий конвеєр і Віброразгрузчики, тощо.


Структура склад

FDSP серії baghouse складаються, Верхнє поле, середині вікна, бункера поле і сходах, платформи, резервуари для зберігання, імпульсу клапан, гвинтовий конвеєр, розряду клапан електрощитової кабінету, Повітряний компресор, фільтр-мішок, фільтр клітки, та ін. Всі деталі виготовлені відповідно до національних стандартів і customerand #39; s вимога.

1. дме системи: спрей труби, імпульсу клапан, Вентурі, PLC контролера, відповідно до характеру пилу і робочого середовища досить налаштувати сажі циклу і пульс ін'єкції час очищення.

2. попелу Хоппер і попелу розряду частина: Мотор, редуктор, гвинтовий конвеєр, розвантажувач тощо.Принцип роботи

Деревини Пилозбірник повинні мати три пристрої, системи труб, вентилятор система, система фільтрації. У ці три системи структури та функції різних конфігурацій різні, але основний принцип те ж саме. Вони, як люди з масками. Труби з'єднатися з деревообробних верстатів і системи фільтрації. І вентилятор зробити трубопроводу генерувати негативного тиску. Найбільш важливо те, конфігурації вентилятор і продуктивність рукавного фільтра.
Вентилятор конфігурації на основі числа машин в завод з виробництва. Це потрібно професійний персонал розрахувати конфігурації, так що кожен фільтр машинного інтерфейсу, об'єм повітря досягти однакові, ефективно очищення пилу. Пил рукавного фільтра повинен бути обраний згідно різних середовища і пилу, що утвориться різних деревини робочих магазин не те ж саме.
Повітряний потік передається до потоку керівництво Бен фільтра сумка через вентилятор швидкість потоку зменшується під дією потік путівник пластину. Важче тирси частинок під дією сили тяжіння вступають в попелу bin і легше adsorp пилу на зовнішній поверхні фільтр-мішок з потоку газу. Після фільтра сумка чистий газ йти в камеру вихлопних газів, то є emissioned назовні.
Система обладнана автоматичний імпульсний очищення пристрою, який складається з контролером Пульс, імпульсу клапан, за Швидкороз'ємні, барабан і jet труби. За характеристиками тирси частинок пульс амплітудою і частотою пульсу може встановлюватися інструментом контролю пульсу. Після того, як встановити пульс амплітуді і частоті, система автоматично завершити очищення фільтр-мішок, таким чином, щоб збільшити фільтрації ефективності та продовжити термін служби рукавного фільтра.Розслідування