Автоматизація завантаження контролера для Млин молотковий

Розширений контроль нечітких технології застосовується до авто навантаження контролю grinder. Мікрокомп'ютер збір і аналіз сигналів, у процесі контролю, хоча автоматичного керування частотного перетворювача виходи, так що годування кількість можна автоматично керувати. Можна контролювати за повний замкнутої...

Відомості про продукт

Розширений контроль нечітких технології застосовується до авто навантаження контролю grinder. Мікрокомп'ютер збір і аналіз сигналів, у процесі контролю, хоча автоматичного керування частотного перетворювача виходи, так що годування кількість можна автоматично керувати. За повний замкнутої можна керувати навантаження Головна машина точно.

Особливості:

Головна машина поточного автоматично стабілізується, тим самим grinder ефективності значно покращився. Опосередковано, вся виводу є поліпшити і зниження енергоспоживання.

Швидкість обертання подачі коригується автоматично.

Самозахисту, коли перевантажень і тривожні коли порожній навантажень.

Знижено навантаження коливання організовує високою ефективністю молотом, а зниження механічних втрати гарантує довше трудового життя.

Передові технології: застосовуються мікрокомп'ютер, нечітких контролю і людини-інтерфейсу комп'ютера з цифрового дисплея.

Повний захист: подвійний згладжування м'яких і твердих посуду; торкаючись кнопки, анти-пил і анти-мокрій. Програмне забезпечення проміжок часу чинить опір впливу навантаження.

Під час переключення автоматичного і ручного управління, швидкість подачі буде безперервним.

Широко застосовується для автоматичного годування контролю нормальних і Надтонкий подрібнювачі в корм, продовольство, медикаменти, хімічній промисловості і т. д.


Розслідування