Головна > Про нас > Асоційовані компанії

Провінція Цзянсу Liangyou Агро обладнання Ко, Лтд

Провінція Цзянсу Liangyou Агро обладнання Ко, Лтд спеціалізується на виробництво кормів машини, склад гумової суміші добрив машини, трава обробки машин, біоенергетичне обладнання та установка для повного інженерії, яка пройшла сертифікацію з ISO9001: 2000 та КП. Наша продукція широко використовуються в різних областях, таких як зерна, годувати, землеробства, аквакультури ферми, мікробних гумової суміші добрив та дружній середовищі промисловості. Залежать від сучасні технології в наших поле і зрілі ділового адміністрування систем, які роблять виробів Liangyou не тільки добре розійшовся у внутрішній, ринок, а також було експортовано країн Європейського, Африканського і МОРЕ. Наші кормів повне обладнання для птахівництва, тваринництва та аквакультури є на вершині продукції, яка експортується в за кордоном. Наша продукція є під назвою честь як andquot; Китай знаменитий Brandandquot; andquot; Китай покращений продукт andquot; "Trust гідні за якість в Chinaandquot; і andquot; Кваліфікована компанія для якості Supervisionandquot;.
Беручи andquot; Щирість робить довіри, якість перемагає marketandquot; як наша філософія бізнесу наш розширений знаєте як це зробити, чудову якість та задовільного послуг, накопичено довіра наших замовників. Ми також придбали рясне й відмінні практичного досвіду кормів повний інженерія, транспортні інженерії зерна, дружній техніки мікробного середовища та зберігання інженерії. Наших наукових дизайн, відмінною технології, штраф продукту, вдумливі та бездоганне обслуговування бажаємо, щоб приєднатися до рук з нашими клієнтами, заздалегідь разом і співпрацювати з повагою, таким чином, щоб створити блискуче майбутнє.

Веб-сайт:www.fdsp.CC

Провінція Цзянсу Liangyou елеваторів інженерії Co., ТОВ

JiangsuLiangyouSiloEngineeringCo., LtdislocatedinScientificandTechnologicalIndustrialPark, Zhongguancun,Провінція Цзянсу. Компанія спеціалізується на досліджень, розробок та дизайн сталевих силосів інженерії і різних технологій матеріал для зберігання та продаж і сервіс супутніх товарів. Його продукція широко застосовуються в сільськогосподарських полів, промислові поля та місцях, таких як харчування, канал, олія, борошно, пивоваріння, хімічних речовин, будівельних матеріалів, порти та захисту навколишнього середовища. Компанія неодноразово збирав велику партію професійних талантів та керівників вищої ланки, які брали участь у стали бункера промисловості протягом багатьох років і має вдалося успішно і здійснюється сотні сталевих силосів проектів для ввімкнення клієнтів, щоб дійсно є свідками якості "Liangyou" сталеві Силоси з досліджень, розробок та дизайн сталеві Силоси для виконання інженерних проектів і від prophase консультації до сервісне обслуговування.

Компанія здатна передача клієнту сталеві Силоси 30 8000 тонн різних специфікацій і починання один пакет "під ключ" проектів, включаючи фасовані технології цивільного будівництва основних проектування, підйомна, транспортні, очищення, магнітні поділу, сушіння, вимірювання, вимірювання температури, димлячої або обробки парою, холодного зберігання, збереження тепла, вентиляційні і пиловловлення й розробка, виготовлення, монтаж, налагодження та навчання, професійну підтримку обладнання таких як автоматизовані системи керування житлом. Тим часом він забезпечує клієнтам підтримку обладнанням як Ковшові елеватори транспортні потужністю 20 до 1000 тонн на годину, скребкових конвеєрів і стрічкових конвеєрів.

Філософія бізнесу "Win довіри щиросердністю зробити успіх за якістю" компанії були сильніше силу його передові розвитку філософії, відмінну операцію управління та Власна виробнича управлінської команди. Компанія прагне стати моделлю індустрії зберігання даних по праву його якість висока якість продукції, передових технологій та хороший сервіс. На основі Китай і стоять перед світом, надає клієнтам з внутрішньої і за кордоном передових технологій.

Веб-сайт:www.liangyousilo.com

JiangsuLiangyouRenewableEnergyMechanicalEngineeringCo., ТОВ

JiangsuLiangyouRenewableEnergyMechanicalEngineeringCo., "Renewableenergymechanicalengineering indtitute Ко знайшов Чжецзян університету та Liangyou компанією" Ltdisestablishedonthebasisof і andquot; Поновлювані джерела енергії центр технологій машинобудування спільно знайшов Чжецзян університетом та Liangyou companyandquot; і спеціалізується на виробництві біомаси гранул техніки та біомаси добриво техніки, а також розробка, виготовлення, монтаж, продажу і обслуговування остаточний проект рішення.

ForBiomassFuelPelleting:onbasisofabsorbedadvancedtechnologyforbiomasspelletingfromabroad, weareleadingcompanytodevelopinde-
pendently під ключ обладнання для гранулювання біомаси для сільськогосподарських культур в China.Meanwhile, можуть pelleted для відходів лісового господарства, теж. Ми можемо налаштувати і дизайн проект під ключ для всіх видів матеріалів для клієнтів, відповідно до їх різних запит, матеріалів і сайт.

Біо добриво, органічне добриво: Ми присвятили Randamp; D органічних добрив складені протягом багатьох років, і ми можемо взяти на себе проект під ключ потужністю 10 000-100 000 тон на рік. Це можуть бути виготовлені за органічне добриво, таких як гній КУРКА, СВИНЕЙ, великої рогатої ХУДОБИ і відходи зерна, andamp стічних вод; органічні відходи після укладання бродіння та грануляції. З andquot; похвально bt чесність, успіх через andquot якість; концепції і передові технології чудову якість і найкращі послуги, ми зосереджені на розвитку біомаси енергії та біомаси добриво гранулювання технології, інновації зробити contionuous, зміну витрачати на скарби, дати поштовх для chinaand #39; s розвитку поновлюваних джерел енергії та утилізації, індустріалізації поновлюваних джерел енергії і сприяють захисту навколишнього середовища.

Веб-сайт:www.fdsp-reme.com