Осушувачі повітря

Короткий вступ: повітря сушилку є свого роду велика ємність Сушильне обладнання з підморгнув суху теорії. Швидким рухом диски повітряній мокрий матеріалів, зважені в гарячого повітря, таким чином, щоб покращити процес сушіння і світлопропускаючих ефективності. Майже всі-межа вода видаляється після того, як сушать на повітрі. Ні...

Відомості про продукт

Короткий вступ:

Повітря сушилку є свого роду велика ємність Сушильне обладнання з підморгнув суху теорії. Швидким рухом диски повітряній мокрий матеріалів, зважені в гарячого повітря, таким чином, щоб покращити процес сушіння і світлопропускаючих ефективності. Майже всі-межа вода видаляється після того, як сушать на повітрі. Ні погіршення оброблюваного матеріалу повинно відбуватися, і є набагато вище, ніж нормальна сушарки потужності. Гості можуть досягти більш високий прибуток за короткий час.


Характеристики:

1. низький рівень інвестицій, низьке споживання електроенергії, менше окупації людських ресурсів або завод області і широко застосовується сферу. Ідеальний сучасних обладнання.

2. осушувачем осушення борошнистої матеріалу для промисловості, фармації, хімічних, харчування, будівлі тощо пластикові, як крохмаль, рибна мука, сіль, vinasse, кормів, клейковини, пластикові смоли, мінерального порошку, вугільного пилу, mucochloric кислота, A· S· C-Benzoic кислота, 2·3·acid, полівінілхлорид оцтової кислоти поліпропілену, Сульфат натрію, Піросульфіт натрію та ін.


Робоча теорія:

Повітря сушилку можна видалити вологи (в основному див. поверхні вологи) швидко від легко зневоднюється гранули, порошок. Матеріали залишитися на короткий час в феном, що робить кращий контроль якості продукції. Наша компанія додає набір підсилювач, поворот швидкість, з яких можна нескінченно контролюватися до нормального сушарка. Мокрий матеріали проходять через шнековий транспортер, потрапити в підсилювач і потім повністю змішати з гарячим повітрям. Подрібнений і штовхнув швидко обертається молотки, матеріали звернутися до дрібні частинки. Потім дрібні частинки сушать і перейти до виходу. Нарешті, частинки потрапити в сушіння трубки для подальшого сушіння вплив вітру. Бо мокрій і важких частинок не може бути під впливом вітер, і надалі бути роздавлений, сушать до отримання в трубу. Завершено продукти виписують з циклоном сепаратор, хоча невелика частина літаючих порошок для вторинної переробки циклон сепаратора або тип мішка для пилу-Пилозбірник.


Розслідування